products

Optische Splitser 1/16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZH

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1*16 minisplitser
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 2pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
gespleten verhouding: 1x16 micro- splitser Connector: SC/APC simiplex
Type vezel: enige wijze G657A1 Toevoegingsverlies: 13.6dB
Uniformiteit (Max.): 1.4dB golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.3dB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
Buisafmeting: 60*12*4mm Kabeldiameter: 0.9mm
Kabelkleur: inputwit, output: kleurrijk

Productomschrijving

Optisch de Splitsers1:16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZH

 

 

 

Eigenschappen

Ø laag toevoegingsverlies, Lage PDL en Hoge betrouwbaarheid

Ø hoog terugkeerverlies en Goede herhaalbaarheid

Ø brede golflengtewaaier

Ø uitstekende kanaal-aan-kanaal uniformiteit

 

Toepassingen

Ø LAN, WAN en Metro Netwerken

Het project van Ø FTTH & FTTX-Plaatsingen

Het Systeem van Ø CATV

Ø GPON, EPON

Ø Materiaal van de vezel het Optische Test

Ø het gegevensbestand brengt Netto Breedband over

 

PLC de Buis van het Splitsersstaal

Optische Splitser 1/16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZH

 

Meer beelden

 

Het product is pak door kartondoos, niet blaar. 2pcs in een doos, toen 20pcs in een verschepende doos. Goede en hoge bescherming aan vezel en staalbuis, schakelaars.

Optische Splitser 1/16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZHOptische Splitser 1/16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZH

 

 

Alle schakelaars, kabel, plc spaander is test 100% voordien in fabriek. en elk met cijferring voor betere identificatiebouw ter plaatse.

  Optische Splitser 1/16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZH Optische Splitser 1/16 van FTTH, 1x16 PLC van SC/APC Blockless Splitsers Enige Wijze 900um LSZH

 


Technische Bril voor PLC Splitser met Schakelaar

 

1xn SPLITSER

 

Punt 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Vezeltype G.657.A
Het werk Golflengte 1260nm~1650nm
Standaardtoevoegingsverlies (dB) ≤4.2 ≤7.6 ≤10.7 ≤14.0 ≤17.2 ≤20.8 ≤24.0
P-rang Toevoegingsverlies (dB) ≤4.0 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.8 ≤17.0 ≤20.4 ≤23.7
Uniformiteit (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
PDL (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
Terugkeerverlies (dB) ≥50
Gerichtheid (dB) ≥55
Het werken Temp.Gange -40℃~+85℃
Nota: De bovengenoemde parameter is voor Splitser met schakelaar. Als w/o-de schakelaar, toevoegingsverlies door 0.2dB zal verminderen.

 

2XN splitser

 

Punt 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64 2x128
Vezeltype G.657.A
Het werk Golflengte 1260nm~1650nm
Standaardtoevoegingsverlies (dB) ≤4.4 ≤8.0 ≤11.0 ≤14.6 ≤17.8 ≤21.0 ≤24.4
P-rang Toevoegingsverlies (dB) ≤4.2 ≤7.7 ≤10.8 ≤14.1 ≤17.4 ≤20.7 ≤24.0
Uniformiteit (dB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8 ≤2.0 ≤3.0
PDL (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8 ≤2.0 ≤3.0
Terugkeerverlies (dB) ≥50
Gerichtheid (dB) ≥55
Het werken Temp.Gange -40℃~+85℃
Nota: De bovengenoemde parameter is voor Splitser met schakelaar. Als w/o-de schakelaar, toevoegingsverlies door 0.2dB zal verminderen.

 

 

Speciale nota's:

 

Dit product kan volgens uw vereisten worden aangepast.

Tevreden me contacteren om alles te bevestigen alvorens u betaalt. Dank u.

Alle goederen worden geïnspecteerd en testten 100% vóór verzending met testrapport

De verschepende en behandelende last is bloot allen door klanten als vooral vermeld niet.

Handelstermijn: EXW, FOB.

TT 100% vooraf, geen krediet of L/C

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406