products

Witte Vezel Optische PLC van de Buisblockless van het Splitsersstaal Minimodule 900um

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1*8 optische splitser
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 80pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
gespleten verhouding: de module van de 1:8splitser Type vezel: SMF-28E G657A1
Toevoegingsverlies: 10.2dB Uniformiteit (Max.): 0.8dB
golflengte: 1260 - 1650 NM PDL (Max.): 0.3dB
standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209 Buisafmeting: 60*7*4mm
input en outputlengte: 1meter Kabeltype: Strakke Buffer
Kabelkleur: witte Kabeldiameter: 0.9mm

Productomschrijving

Van het de Splitsersstaal van Pon van de 1:8vezel van de Buisblockless Minimodule 900um, 1x8 Optische splitser 1Meter

 

 

Wordt de vezel optische splitser gebruikt om het vezel optische licht in verscheidene delen bij een bepaalde verhouding te verdelen. De vezel optische splitser is een belangrijke passieve die component in de netwerken van PON wordt gebruikt FTTX. Er zijn hoofdzakelijk twee soorten de passieve optische splitsers van FTTH: men is de traditionele gesmolten typesplitser zoals genoemd geworden FBT-koppeling of FBT-WDM optische splitser, die concurrerende prijs kenmerkt; andere is de PLC splitser op de PLC (Vlaklightwave-Kring) wordt gebaseerd technologie, die een compacte grootte heeft en voor dichtheidstoepassingen die aanpast.

 

 

Eigenschappen

 

· Goede uniformiteit en laag toevoegingsverlies

· Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies

· Uitstekende Mechanisch

· Stabiliteit Telecordia gr.-1221 en gr.-1209

· De componenten door TLC-Verklaard, zijn met YD1117-2001 in overeenstemming

· Werkend milieu: -40°C aan +85°C

· De hoge Verhouding van het Polarisatieuitsterven & Uitstekende Uniformiteit

· G.657A vezel

 

Toepassing

 

· Vezel aan het punt (FTTX)

· Vezel aan het huis (FTTH)

· Passieve optische netwerken (PON, GEPON)

· Lokaal gebiedsnetwerken (LAN)

· Kabeltelevisie (CATV)

· Telecommunicatienetwerken

· Het testen Materiaal

Witte Vezel Optische PLC van de Buisblockless van het Splitsersstaal Minimodule 900um

Specificaties

 

Parameter Havenconfiguratie
1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Vezeltype G.657A
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Typisch 3.9 7.0 10.2 13.2 16.2 19.7
Maximum 4.2 7.4 10.7 13.7 17.1 21.2
Verliesuniformiteit (dB) Maximum 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
Terugkeerverlies (dB) Min 50 50 50 50 50 50
PDL (dB) Maximum 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4
Gerichtheid (dB) Min 55 55 55 55 55 55
Afhankelijke golflengte
Verlies (dB)
Maximum 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.8
Afhankelijke temperatuur
Verlies (- 40~+85 °C)
Maximum 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1.0
Werkende Temperatuur (°C -40~+85
Opslagtemperatuur (°C) -40~+85

 

Nota:

Hierboven is de parameters voor Blockless-Vezelplc Splitser met schakelaars.

Zonder schakelaars, zal het toevoegingsverlies lager 0.2dB zijn.

 

Meer beelden

 

PLC de splitser coulpler 1x8 zonder schakelaars pakt in een vakje met schuim, goede prestaties, en bescherming in aan vezels, sparen het verschepen kosten en volume.

Witte Vezel Optische PLC van de Buisblockless van het Splitsersstaal Minimodule 900umWitte Vezel Optische PLC van de Buisblockless van het Splitsersstaal Minimodule 900um

 

elke staalbuis: 60*7*4mm, 2row/4fibers-output, met cijferring op elke vezel, „input“ op inputvlechten. 

en daar kan een etiket plakken: embleem, serienummer en productnaam op klantenverzoek.

 

Witte Vezel Optische PLC van de Buisblockless van het Splitsersstaal Minimodule 900umWitte Vezel Optische PLC van de Buisblockless van het Splitsersstaal Minimodule 900um

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

PLCS - - - - - - -
  Structuur

Vezel

Type

Pakket Input Output Lengte Schakelaar
Structuur 0101=1x1, 0202=2x2,…, 0164=1x64, 0264=2x64
Vezeltype 1=G652D, 2=G657A1, 3=G657A2
Pakketdimensie A1, A2,… A12, D, E, F, K, U, G, C, T, R, X
Inputtype

B=250μm Naakte Vezel, de Losse buis van L=900µm,

S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

Outputtype

B=250μm Naakte Vezel,

L=900µm Losse buis,

S=2.0mm,

R=3.0mm,

F=splitter, 0=Adapter

Vlechtlengte

05=0.5m, 10=1.0m, 100=100m, 0=Adapter,

15/10=1.5m input/1.0m output,

X=Others

Schakelaartype

FU=FC/UPC, FA=FC/APC,

SU=SC/UPC, SA=SC/APC,

ST=ST/UPC,

LU=LC/UPC, LA=LC/APC,
MPO=MPO/UPC,

MPA=MPO/APC,

FU/FA=FC/UPC ingevoerde/FC/APC-output,

00=None,

X=Others

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406