PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging Box

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

China Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging leverancier
Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging leverancier Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging leverancier Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging leverancier Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging leverancier

Grote Afbeelding :  Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO,SGS
Modelnummer: FTB86M-SC2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Verpakking Details: 92 PCs per kartondoos
Levertijd: 5-8days
Betalingscondities: Western Union, Moneygram, T/T
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Maximum capaciteit: 4 vezels Outport: adapterhaven of dalingskabel
Materiaal: plastic ABS + PC kleur: witte orgstraal
toepasselijk: FTTH-dalingskabel, binnenkabel, ronde kabel Maat: 82*105*21mm
Adapter: 2 X SC SM SX Structuur: binnenklemontwerp met dekking
Vezelwijze: Enige Multimode wijze, klantenembleem: O.K.

 

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

 

FTTH-de Vezelcontactdoos wordt speciaal ontworpen voor FTTH (Vezel aan het Huis) voor binnentoepassing.

Het is een binnendieterminal in het FTTX-netwerk wordt toegepast de dalingskabel en ONU-apparaten aan te sluiten

door vezelhaven. Het contactdooscomité FTB86F behandelt de capaciteit 1core, 2cores en 4 kernen en

steunt verbindende, mechanische verbinding en FMC, muur opgezette installatie.

 

 

Eigenschappen:

  1. Eenvoudige verrichting
  2. Flexibele beëindigingsmethodes: verbindend + vlecht, de snelle schakelaar van FTTH op plaats.
  3. Het simplex van gebruiks2pcs Sc of de duplex flangeless adapter van LC, (geen oren)
  4. Maximum capaciteit: 4fiber kies fusielas uit
  5. Knip ontwerp, gemakkelijk te openen en te herstellen
  6. Compacte grootte, lichtgewicht
  7. FTTH-geschikte dalingskabel

Toepassingen:

 

  • Wijd gebruikt in FTTH-toegangsnetwerk.
  • Telecommunicatienetwerken
  • CATV-Netwerken
  • Datacommunicatienetwerk

Meer foto's het tonen

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor VezelbeëindigingEnige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

                   FTB86F binnenmenings (dienbladvoorzijde) FTB86F innder mening (dienbladrug)

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor VezelbeëindigingEnige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

                      FTB86F de doos achtermening 2 van de doos achtermening FTB86F

 

Configuratie:

 

Model Grootte Max. Capaciteit

Leeg

Gewicht

Geladen

Gewicht

Materiaal Kleur
Ftb-86M

H*W*D (mm)

105*82*21

Sc: 2fiber;

LC: 4fibers

0.3kg 0.6kg ABS Wit

 

Verpakkingsinformatie

 

Model Kartonhoeveelheid Netto gewicht/ctn Brutogewicht/ctn Kartongrootte
Ftb-86M 102pcs 7.6kgs 8.22kgs 43*28.5*26cm
 

 

Ordeinformatie

 

Modelleer Nr. Adapter Vlecht Capaciteit (Kern)
Ftb86m-1 Maak leeg maak leeg 1/2
FTB86M-1/SC/U/S 1x SC/UPC SX 1x SC/UPC SX 0.9mm 1
FTB86M-1/SC/A/S 1x SC/APC SX 1x SC/APC SX 0.9mm 1
FTB86M-1/LC/U/D 1x LC/UPC DX 2x LC/UPC SX 0.9mm 2
FTB86M-1/LC/A/D 1x LC/APC DX 2x LC/APC SX 0.9mm 2
Ftb86m-2 - - 2/4
FTB86M-2/SC/U/S 1x SC/UPC DX 2x SC/UPC SX 0.9mm 2
FTB86M-2/SC/A/S 1x SC/APC DX 2x SC/APC SX 0.9mm 2
FTB86M-2/LC/U/D QD van 1x LC/UPC 4x LC/UPC SX 0.9mm 4
FTB86M-2/LC/A/D QD van 1x LC/UPC 4x LC/APC SX 0.9mm 4
 

 

Andere Vezel aan Optische de Muurcontactdoos van de Huisvezel kan worden aangeboden:

Enige Optische de KabelKabeldoos van de Wijzevezel in het Netwerk van FTTH PON voor Vezelbeëindiging

 

 

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Hoofdproducten: Doos van de vezel de Optische Beëindiging, Muurafzet,

 De Kabelassemblage van MPO MTP, de einddoos van FTTH, Splitser, Koppeling, Adapter, koord van het Vezel het Optische Flard,

De optische Vezelvlechten, Vezel Optische Schakelaars, paneel van het Vezel het Optische flard, Muur zetten doos, FTTH op

dalingskabel, en andere optisch apparatentoebehoren.

 

Stem in in binnen- en buitenland met om het even welk onderzoek bij: sales@ydpcable.com.

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)