PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

China 2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M leverancier
2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M leverancier 2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M leverancier 2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M leverancier 2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M leverancier 2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M leverancier

Grote Afbeelding :  2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: yinga
Certificering: ISO,SGS,ROHS
Modelnummer: Plcs-M.D.-232-1323

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 5-8days
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezelwijze: G657A1 gespleten verhouding: 2x32
Connector: SC/APC Kabeljasje: LSZH
Vezel input-output lengte: 1.5meter testrapport: Ja
de grootte van de staalbuis: 60*7*4mm minimodulegrootte: 80*20*6mm
klantenembleem: etiket op de staalbuis Het werk Golflengte: 1260~1650nm
BEDRIJFSTEMPERATUUR: ~40+85°C

 

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

 

 

Eigenschappen

  • Zonder doorbraakuitrustingen om de losse output met meerdere kanalen van de de buis optische vezel van 0.9MM direct te realiseren
  • compacte grootte. 
  • brede werkende waaier: 12601650nm 
  • De verschillende beschikbare schakelaars, norm is Sc
  • Ongevoelig aan golflengte, lichte uniformiteit, hoge en lage temperatuurweerstand, enz.
  • Technische prestaties: is met Telcordia gr.-1209 en gr.-1221 in overeenstemming en 
  • betrouwbare vereisten en YD/T893-de industrienorm.

 

PLC spaander

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

De grootte van de staalbuis: 60*7*4mm

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

Minimodulegrootte: 80×20×6mm

 

 

Hoofdtoepassing

 

Installeer in de doos van de kabeldistributie, moduledoos, lassluiting of de bedradingsdoos, enz.

Bijvoorbeeld:

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

 

PLC splitsersspecificaties

 

1×N PLC Splitser

 Parameters

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Vezellengte

SMF-28e of de klant beslist

Het werk temperatuur (NM)

1260~1650

Toevoegingsverlies (dB)

typisch

3.7

6.8

10.0

13.0

16.0

19.5

maximum

4.0

7.2

10.5

13.5

16.9

21.0

Uniformiteitsverlies (dB)

maximum

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.5

Terugkeerverlies (dB)

minimum

50

50

50

50

50

50

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

maximum

0.2

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Gerichtheid (dB)

minimum

55

55

55

55

55

55

Golflengteverlies (dB)

maximum

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.8

Temperatuurverlies (- 40~+85℃)

maximum

0.5

0.5

0.5

0.8

0.8

1.0

Het werk temperatuur (℃)

-40~+85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~+85

 

(Gemeten bij kamertemperatuur en sluit schakelaarverlies uit)

 

2×NPLC splitser

 Parameters

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Vezellengte

SMF-28e of de klant beslist

Het werk temperatuur (NM)

1260~1650

Toevoegingsverlies (dB)

typisch

3.8

7.4

10.8

14.2

17.0

21.0

maximum

4.2

7.8

11.2

14.6

17.5

21.5

Uniformiteitsverlies (dB)

maximum

1.0

1.4

1.5

2.0

2.5

2.5

Terugkeerverlies (dB)

minimum

50

50

50

50

50

50

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

maximum

0.2

0.2

0.4

0.4

0.4

0.5

Gerichtheid (dB)

minimum

55

55

55

55

55

55

Golflengteverlies (dB)

maximum

0.8

0.8

0.8

0.8

0.8

1.0

Temperatuurverlies (- 40~+85℃)

maximum

0.5

0.5

0.5

0.8

0.8

1.0

Het werk temperatuur (℃)

-40~+85

Opslagtemperatuur (℃)

-40~+85

 

 (Gemeten bij kamertemperatuur en sluit schakelaarverlies uit)

 

Nota's:

  • Om schakelaars niet te omvatten
  • Kan speciale punten op klantenverzoek maken

 

Verpak specificaties en afmetingen

 

1×N splitser

punt

Gespleten verhouding

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

Staalbuis

L*W*D

40×4×4

40×4×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

Mciromodule

50×7×4

60×12×4

80×12×4

80×20×6

100×40×6

ABS module

100×80×10

100×80×10

100×80×10

140×114×18

140×114×18

 

2×N splitser

punt

Gespleten verhouding

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

Staalbuis

L*W*D

50×4×4

50×4×4

60×7×4

60×7×4

60×12×4

Mciromodule

60×7×4

80×12×4

80×12×4

80×20×6

100×40×6

ABS module

100×80×10

100×80×10

100×80×10

140×114×18

140×114×18

 

Het koord van het vezelflard en andere vereisten

 

Parameters

Waarde

vezel

type

G657A1

Buitendiameter

mm

0.9

Fibelengte

meter

1

Vezeldeklaag

PVC/LZSH

LSZH

Koker (materiaal, kleur, lengte)

Input

0.25 Hytrel

output

0.25 Hytrel

Schakelaars

FC/SC/LC/ST, UPC OF APC

Hoge en lage temperatuurcyclus

10 cycli

 

Productpakket:

 

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

 

WORKSHOPS

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M2x32 micro- Vezel Optische PLC Splitser 900um Sc/APC Schakelaar LSZH G657A 1M

 

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED werd gevestigd in 2008, wordt gevestigd in de elektronika van China productie 

centrum Shenzhen, naast Hongkong en slechts 40 minuten vanaf Shenzhen-luchthaven. Convenie

nt kan het vervoer, snelle logistiek de efficiëntere dienst aan klanten rond de wereld verlenen.

 

Onze bedrijfopbrengst en de uitvoer hoofdzakelijk terminall doos, lassluiting, vezel optische patchcord, vlak optisch 

golfgeleiderplc splitser, de otpical koppeling van FBT, WDM, optische vezelmededeling, optisch actief/passief 

apparaten. Onze producten zijn verkocht aan meer dan 10 buitenland en gebieden, hoofdzakelijk in Zuiden 

Amerika, Noord-Amerika, Europa, en het Midden-Oosten en andere landen en regio's. Omdat ons 

het onafhankelijke ontwerp, onafhankelijke productie, de onafhankelijke kwaliteitscontrole, de zelfuitvoer verzekert beter 

en sneller meer dienst. Bevestig de hoogte - kwaliteitsproducten en de diensten, zullen wij absoluut geen verminderen 

productnormen om aan de prijsconcurrentie deel te nemen. Zo geloven wij die YINGDA-TECHNOLOGIE 

BEPERKT wordt uw beste keus.

 

Kwaliteitsborging

Productennormen:

1. De communicatie van de Volksrepubliek China de industrienorm: vlak optische geïntegreerde golfgeleider

 optische wegapparaten - Deel 1: Gebaseerd op vlak optische de machtssplitser YD/T200.1 van (PLC) van de lightwavekring

-2009;

2. De communicatie van de Volksrepubliek China de industrienorm:: vezel optische schakelaar YD/T 1272-

2007;

3. Verwante betrouwbaarheidsnormen: Telcordia gr.-1209-KERN, Telcordia-gr.-1221-KERN, Telcordia gr.-326

- KERN.

 

Producttestmethodes en technologie:

Testmateriaal - Agilent-materiaal. Voor al productentest alvorens te verschepen, verzeker binnen productparameters 

lijn met de industrienormen en klantenvereisten; de testdoos van de temperatuurcyclus, droogoven, hoogte 

de temperatuur en de hoge vochtigheid testen doos en materiaal van de betrouwbaarheids het milieutest, en wij werken samen 

met Nationaal Laboratorium, verzekert zulk een strenge reeks van betrouwbaarheidscontrole de producten ontmoeten 

overeenkomstige betrouwbaarheidsvereisten.

 

Kwaliteitsbewakingssysteem:

Kwaliteitsbeleid: om aan de behoeften van klanten te voldoen en onophoudelijk kwaliteit, kosten en levertijd te verbeteren, 

verbeter klantentevredenheid.

Kwaliteitsborging:

Van de datum van ontvangstbewijs van goederen van Partij A, één jaar vrije vervanging, twee jaar verantwoordelijk voor 

onderhoud. wegens externe factoren zoals kunstmatige schade en materiaal overschrijd garantie 

periode, onderhoudslast volgens productfabrikanten van producten en de dienstenlasten.

 

Kwalificatiecertificatie

ISO9001: het certificaat van het de kwaliteitsbewakingssysteem van 2008

TCL-productcertificaat

De verdere controleprincipe van de productbetrouwbaarheid: om de twee jaar om een volledige betrouwbaarheidsverdere controle te doen.

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)