PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordLC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um

China LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um leverancier
LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um leverancier LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um leverancier LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um leverancier LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um leverancier

Grote Afbeelding :  LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS,ROHS
Modelnummer: Ydpc-scfc-m4sx-LP02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: us$1.28
Verpakking Details: 1pc/plastic zak met testrapport, individueel pakket
Levertijd: dag 5
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeljasje: LSZH Connector: SC/PC, FC/PC
Vezelwijze: OM4 50/125um Kabelkleur: roze
Lengte: 2meter Vezeltelling: 2fibers
Kabeldiameter: 2.0mm Nettogewicht: 0.03KG
Etiket: het neutrale Engels, testrapport: Ja
Klant merk: op etiket of de kabeldruk

LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um

 

 

De optische vezelverbindingsdraad wordt gebruikt als verband tussen vezel optische kabel en materiaal bedrading. Het heeft dik 

beschermende die laag, over het algemeen in de verbinding tussen de zender en de einddoos wordt gebruikt.

 

Het koord van het optische vezelflard is gelijkaardig aan de coaxiale kabel, maar geen netto beveiligingslaag. In multimode vezel 

het centrum is de glaskern voor lichte propagatie. De diameter van de kern is 5065um, ruwweg gelijk aan

 grootte van het haar van een persoon. En single-mode diameter van de vezelkern is 810um,

buiten de kern door een deklaag wordt omringd die van het laagglas waarvan r.i lager is dan dat van 

kern om de vezel in de kern te houden. Dan een dunne laag van plastic jasje om de deklaag te beschermen.

 

Eigenschappen

 

  1. Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm
  2. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies en hoge stabiliteit
  3. Goede herhaalde het koppelen kenmerken, goede uitwisselbaarheid
  4. Het gebruiken van standaardmetaaldelen
  5. Ceramische metalen kap, PC, UPC, APC het malen
  6. Kan pvc, LSZH, OFNP, OFNR, TPU en andere verschillende kleuren, verschillende buitenschede verstrekken 
  7. materiaal
  8. Kan G657A, materiaal van de de vezelkern van G652D verstrekken het verschillende

 

Binnenkabel GJFJV

 

LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um 

 

Toepassing

De producten van de vezelverbindingsdraad worden hoofdzakelijk gebruikt in communicatie materiaal, vezel aan het huis, optisch LAN, 

vezelsensor, optische vezelcommunicatiesysteem, het gevecht van de het apparatendefensie van de optische vezelverbinding 

bereidheid. Geschikt voor beperkt TV-netwerk, telecommunicatienetwerk, het netwerk van de computer optische vezel 

en het materiaal van de optische vezeltest etc… In het algemeen, wordt het hoofdzakelijk gebruikt binnen onder verscheidene aspecten:

  • optische vezelcommunicatiesysteem
  • Optisch toegangsnetwerk
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • Optische vezel CATV
  • LAN LAN
  • Testmateriaal
  • Optische vezelsensor

 

Specificaties

 

Optisch 

prestaties

punt

 

Beproevingsomstandigheid

Singlemode

Multimode

Toevoegingsverlies

UPC

SM: 1310/1550nm

≤0.2dB

≤0.3dB

Mm: 850/1300nm

APC

SM: 1310/1550nm

≤0.3dB

 

Terugkeerverlies

UPC

SM: 1310/1550nm

≥55dB

≥35dB

Mm: 850/1300nm

APC

SM: 1310/1550nm

≥65dB

 

Mechanisch verlies

Compacte test

1.8M hoogte, 8times

<0>

<0>

Trillingstest

10-60Hz, 1mm 

volledige omvang

<0>

<0>

Het stopleven

>1000 keer

<0>

<0>

Treksterkte

>100N

<0>

<0>

Milieu 

verlies

Hoge lage temperatuur 

cyclustest

-25~+75°C, 2cycles

<0>

<0>

Test op hoge temperatuur

+80°C, 2hours

<0>

<0>

Lage temperatuurtest

-40°C, 2hours

<0>

<0>

Vochtige hittetest

+40°C, 90-95%RH, 2hours

<0>

<0>

 

Ordeinformatie

 

1. Schakelaars: FC, ST, SC, LC, MTRJ, MU, MPO, E2000, SMA, ENZ.

2. Eindgezicht: UPC, APC, PC

3. Kabel buitendiameter: φ0.9, φ2, φ3

4. Vezeltelling: simplex, duplex, 4core, 6core, 8core, 12cores, 24core, of aangepast

5. Vezeltype: G652D, G657A, G655, G657A2,50/125,62.5/125, OM3 50/125150, OM4 50/125300

6. Schakelaarkleur: blauw, beige, groen, aqua, purple, enz.

7. Laarskleur: grijs, blauw, groen, wit, zwart, rood, aqua, enz.

8. Lengte: 1meter, aangepaste 1.5meter…

 

LC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125umLC/PC - van het de Vezel het Optische Flard van FC/PC-Multimode LSZH 2M Roze Jasje van de het Koordverbindingsdraad OM4 50/125um

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)