PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVeld installeerbare ConnectorGroen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik

China Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik leverancier
Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik leverancier Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik leverancier Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik leverancier

Grote Afbeelding :  Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Fic-scu/apc-23

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 5pcs/blaardoos, 1000pcs/kartondoos
Levertijd: 3-5 krijgen de werkdagen na betaling
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 10, 000pcs per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SMF-28e Corning-vezel Kabeltype: dalingskabel of binnenkabel
Connector: BESCHIKBAAR SC LC FC ST Kabelwijze: enige wijze OS1
Schakelaarhuis: groen/blauw Toevoegingsverlies: <0>
Tools: katoen, alcohol, vezelmes Toepassing: FTTH
gebruikershandleiding: Engels Monster: O.K.

 

Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik

 

Verkoop Punt:

 

1. 1000% test binnenshuis vóór levering

2.  0.9, 2.0, 3.0mm of dalingskabel

3.  5pcs of 10pcs/reeks

4.  elk vakje met Engelse gebruikershandleiding

5.  huiskleur: groen blauw,

6.  Sc LC FC ST kan zijn choosen

6.  Productiviteit: 10.000 PCs /dag

7.  singlemode, multimode o.k. allebei.

 

 

Beschrijving

 

De snelle schakelaar, riep ook gebied - installable schakelaar of de snelle assemblageschakelaar, zijn een goede oplossing 

aan de gebied de bedradingsverrichting en vezel aan het huisproject. Het wordt wijd gebruikt in de bouwwerf waar 

behoefte snelle en stabiele verbinding. De snelle verbindingsschakelaar bij de plaatsassemblage vergt het genezen niet en 

het malen, wat de ingenieurs van efficiëntere hulp voor de installatie, onderhoud, voorziet en 

reparatie.

 

De pre-ingebedde optische vezel en het gezicht van het kerneind voor de snelle schakelaar worden ontworpen aan waarborg 

de perfecte kwaliteit van het ceramische gezicht van het metalen kapeind, beschermt effectief de de interfaceschade van het gebruikersmateriaal, 

en verminder het verbindingsverlies.

 

Eigenschappen

  1. Het kan als één enkele schakelaar en demper worden gebruikt
  2. Het heeft optische vezel en eindgezicht pre-maalt ingebed
  3. Installatie ter plaatse, snelle verbinding, gemakkelijke verrichting
  4. Geen behoeftelijm, het malen of elektrohulpmiddelen, een soort koude toegang
  5. Hoge prestaties en betrouwbaarheid, geschikte installatie
  6. Mechanische en milieuprestaties overeenkomstig gr.-326-KERN norm.

 

Toepassing

  • De distributiekader van de vezel optisch kabel
  • Optische vezelnetwerkapparatuur
  • Vezel aan het huis
  • Kabeltelevisienetwerk

 

 Specificatie

 

Toepasselijk voor

Dalingscable.indoor kabel

Optische vezeldiameter

125um (G657a&G657A2)

Strakke boterdiameter

250um

Vezelwijze

Enige wijze

Verrichtingstijd

Ongeveer jaren '60 (geen gesneden vezel)

Toevoegingsverlies

≤0.5dB (1310/1550nm), special≤0.3dB

Terugkeerverlies

≤-40dB

Het vastmaken sterkte van naakte vezel

5N

Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder

10N

Treksterkte

50N

Het werk temperatuur

+40~+75°C

Online treksterkte (20N)

IL≤0.5dB RL≤5dB

Mechanische duurzaamheid (500times)

IL≤0.5dB RL≤5dB

Afnametest (afnamehoogte 4m, eens per richting, totaal 3times)

IL≤0.5dB RL≤5dB

 

Ordeinformatie

Fic-XX

 

FIC=filed 

installable 

schakelaar

1

2

3

4

5

Schakelaar 

type

Pools 

wijze

Vezeltype

Toepasselijk 

kabel

Huis 

kleur

Sc

FC

Sc

LC

ST

UPC

APC

SM=Singlewijze

MM=Multiwijze

09=0.9mm

20=2.0mm

30=3.0mm

23=2.0*3.1mm 

dalingskabel

B=Blue

B=black

G=green

 

Groen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth GebruikGroen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth GebruikGroen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth GebruikGroen/Blauw APC van Sc UPC Gebied - installable Schakelaarftth Gebruik

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)