products

FTTH-het Gebied van Sc FC FIC - installable Schakelaar voor de Machine van het Fusielasapparaat

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Yard-fs-sca-09
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 5pcs/blaardoos, 1000pcs/kartondoos
Levertijd: 3-5 krijgen de werkdagen na betaling
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 10, 000pcs per dag
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Type vezel: SMF-28e Corning-vezel Kabeltype: 0.9, 2.0, 3.0mm kabel
Connector: SC/APC, BESCHIKBARE LC FC ST Kabelwijze: enige wijze OS1
Schakelaarhuis: groene Toevoegingsverlies: <0>
Tools: de machine van het fusielasapparaat, katoen, alcohol, vezelmes Toepassing: FTTH
gebruikershandleiding: Chinees of het Engels Monster: O.K.

Productomschrijving

 

FTTH-het Gebied van Sc FC FIC - installable Schakelaar voor de Machine van het Fusielasapparaat

 

Beschrijving

 

SC/APC de fusie las-op schakelaar is is optische vezeltype snelle schakelaar, maar zijn het verbinden punt

binnen het schakelaareind, elimineer equivalently de vlechten wanneer het verbinden. Het voordeel is nr 

behoefte extra bescherming na las, zoals lasdienblad, lassluiting, distributiedoos. In contract 

aan het ontwerp van mechanische lasschakelaar, het sparen v-Groef mechanisch schakelaaronderhoud 

en de verrichting kostte en duurzaam, wat het concept die hoge kosten van lasmachine ten val brengt 

en ben niet op FTTH-bouw van toepassing.

 

 

Toepassing

 

  • Optische de vezel eindverbinding van FTTH

 

Eigenschappen

  1. Lage verrichtingskosten, hoog rendement
  2. Bereik snel de beëindigingsverbinding ter plaatse
  3. Gemakkelijk verrichting of gebruik
  4. De delen van het druklassen keuren nieuw uniek structuurontwerp, installatie zonder lijminjectino goed, 
  5. geen het malen, geen verbruiksgoederen
  6. Hoge installatiekwaliteit, hoge succestarief en installatie snel, enz.
  7. Gemakkelijk te dragen
  8. Nauwkeurige mechanische afmetingen
  9. Alle materialen is met ROHS in overeenstemming

 

Specificatie

 

Punt

Parameter

Kabel

3.1*2.0mm dalingskabel

Vezeldiameter

125um (de naakte vezel van G657A2)

Strakke bufferdiameter

250um

Vezeltype

Enige wijze OS1 9/125um

Toevoegingsverlies

≤0.3dB

Terugkeerverlies

≤-50dB

Naakte vezel stevige strakheid

>250g

Het werk temperatuur

-40℃-+80℃

Tensible sterkte

60N (5kgs voor 2mins)

Dalingstest

4 de meters hoge richting van de cementvloer tegelijkertijd, in totale 3times

 

* Te gebruiken gelieve de aangepaste smeltende machine van FTTH

 

* Geadviseerde voor consumptie geschikt:

Houd een levering van de volgende punten

  • Gedenatureerde alcohol
  • Lint-free weefsels
  • Katoenen zwabber

FTTH-het Gebied van Sc FC FIC - installable Schakelaar voor de Machine van het Fusielasapparaat

Ordeinformatie

Fs-XXX

         1 - 2 -34

 

FS= fusie 

las

1

2

3

4

Schakelaartype

Vezel binnen

Toepasselijke kabel 

diameter

Huiskleur

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

FCU=FC/UPC

09=0.9mm

25=250um naakte vezel

09=0.9mm

20=2.0mm

30=3.0mm

B=blue

B=black

G=green

 

 

 

Pakketinformatie

FTTH-het Gebied van Sc FC FIC - installable Schakelaar voor de Machine van het FusielasapparaatFTTH-het Gebied van Sc FC FIC - installable Schakelaar voor de Machine van het FusielasapparaatFTTH-het Gebied van Sc FC FIC - installable Schakelaar voor de Machine van het Fusielasapparaat

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406