products

FTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100M

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS,ROHS
Modelnummer: Fhpc-scu-01-sfs-a1b-100
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk/zak
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Toepassing: De binnen openlucht bedrading van FTTH Connector: SC/UPC
Vezeltelling: 1 kern Type vezel: G657A1
Kabelschede: LSZH Kabel lengte: 100 meter
Kabelkleur: zwarte/wit Toevoegingsverlies: < 0="">
Het lid van de kabelsterkte: FRP de diameter van de dalingskabel: 2*3.0mm

Productomschrijving

 

FTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100M

 

 

De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum, worden twee parallelle vezel versterkte plastieken FRP geplaatst bij twee 

kanten. Een staaldraad aangezien het extra sterktelid ook wordt toegepast wordt, dan de kabel voltooid met een zwarte 

of kleurenlszh Schede.

 

FTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100M

Toepassing

 

  • Gebruikt in toegangsnetwerk of toegangskabel van openlucht tot binnen in customer premises network
  • Gebruikt die als toegang de bouwkabel in het systeem van de gebouwdistributie, vooral in binnen wordt gebruikt of openlucht
  •  luchttoegang aanleg van kabelnetten

 

Eigenschappen

  1. de hoge buigende straal optische vezel, bredere bandbreedte, verbetert de prestaties van de netwerktransmissie;
  2. Twee parallelle FRP of metaalsterktelid, goede compressieprestaties
  3. Eenvoudige structuur, lichtgewicht, sterke uitvoerbaarheid;
  4. Het unieke groefontwerp, gemakkelijk te pellen, de geschikte verbinding, de eenvoudige installatie en het onderhoud;
  5. Lage rook halogeen-vrije vlam - de schede of de vlam van het vertragerspolyethyleen - de schede van vertragerspvc,
  6.  milieubescherming.
  7. Kan met een meerderheid van gebiedsschakelaar worden aangepast, kan bij plaats worden geëindigd.
  8. zacht en licht, wijd gebruikt in toegangsnetwerk of binnentoegang FTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100M

Specificatie

 

Punt

VAN DE DE DALINGSkabel VAN SC FC ST LC HET FLARDkoord

IL (dB)

≤0.2

Maximum IL (dB)

≤0.3

Het werk temperatuur (°C)

-40~+80

Temperatuurcyclus (°C)

-40~+75

Opslagtemperatuur (°C)

-40~+85

Uitwisselbaarheid (dB)

≤0.2

Stoptijden

1000 keer

Herhaal capaciteit (dB)

≤0.1

RL (dB)

≥45 ≥50 ≥60

Onderdompeling

Temperatuur 43°C, 

PH5.5 voor 7days

 

 

Ordeinformatie

 

Fhpc-xxx-XX

        1 - 2 - 3 4 - 5 6 - 7

 

FHPC

Schakelaar 

type

 

Vezel 

telling

Kabel 

type

Sterkte 

lid

Vezeltype

Kabel 

kleur

Kabel 

Lengte

FH=ftth

1

2

3

4

5

6

7

Pc=patch 

koord

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

LCU=LC/UPC

….

01=1core

02=2core

04=4core

….

F8=Figure 8

SF=self-supporting

F=FRP

S=steel

5D=G.652D

A1=G.657A1

A2=G.657A2

 

W=white

B=Black

Y=yellow

01=1m

02=2m

10=10m

 

 

Meer foto's:

FTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100M

FTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100MFTTH-Vezel Optische Patchcords 1 het Koordsc van het Kernflard - het Simplex van Sc SM 657A1 - 100M

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406