PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordFTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP

China FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP leverancier
FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP leverancier FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP leverancier FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP leverancier FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP leverancier

Grote Afbeelding :  FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO,SGS,ROHS
Modelnummer: Fhpc-sca-01-f8f-a1w-40

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk/zak
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: De binnen bedrading van FTTH Connector: SC/APC
Vezeltelling: 1core Type vezel: G657A1 of G657A2
Kabelschede: LSZH Kabel lengte: 40 meters
Kabelkleur: witte Toevoegingsverlies: <0>
Het lid van de kabelsterkte: FRP (Vezel Versterkt Polymeer/Plastiek) de diameter van de dalingskabel: 2*3.0mm

 

FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP

 

Kabel van de de vezel moet de optische daling van het toegangsnetwerk (binnen bedrading) vezel optische eenheid in het centrum zetten, aan beide kanten is 

parallel niet-metalen versterkend element twee (FRP) of metaalsterktelid, tenslotte uitdrijvingszwarte of 

kleur polyvinylchloride (pvc) of lage rook halogeen-vrije vlam - vertragers (LSZH) schede.

 

Toepassing

  • Gebruikt als toegang de bouwkabel
  • Gebruikt in binnen aanleg van kabelnetten vooral gebruikt voor FTTH

 

 

Implementatienormen

  • YD/T1997-2009 kabel van de de vlinder de optische daling van het toegangsnetwerk

 

Specificatie

Punt

VAN DE DE DALINGSkabel VAN SC FC ST LC HET FLARDkoord

IL (dB)

≤0.2

Maximum IL (dB)

≤0.3

Het werk temperatuur (°C)

-40~+80

Temperatuurcyclus (°C)

-40~+75

Opslagtemperatuur (°C)

-40~+85

Uitwisselbaarheid (dB)

≤0.2

Stoptijden

1000 keer

Herhaal capaciteit (dB)

≤0.1

RL (dB)

≥45 ≥50 ≥60

Onderdompeling

Temperatuur 43°C, 

PH5.5 voor 7days

 

Leveringslengte:

1-300METERS/PAK

 

Ordeinformatie

 

Fhpc-xxx-XX

        1 - 2 - 3 4 - 5 6 - 7

 

FHPC

Schakelaar 

type

 

Vezel 

telling

Kabel 

type

Sterkte 

lid

Vezeltype

Kabel 

kleur

Kabel 

Lengte

FH=ftth

1

2

3

4

5

6

7

Pc=patch 

koord

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

LCU=LC/UPC

….

01=1core

02=2core

04=4core

….

F8=Figure 8

SF=self-supporting

F=FRP

S=steel

5D=G.652D

A1=G.657A1

A2=G.657A2

 

W=white

B=Black

Y=yellow

01=1m

02=2m

10=10m

 

Meer Foto's

 

FTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRPFTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRPFTTH-Vezel Optische Patchcord 1 Kernsc/APC - Sc/APCSM 657A Simplex40m FRP

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)