products

DLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de Kabelassemblage

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS CE ROHS
Modelnummer: LC/LC
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: NEGOTIABLE
Verpakking Details: 1pc/Pack
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Toepassing: FTTA-waterdichte outoor Kabel: basisstationkabel 7.0mm GYFJH
Kabeljasje: zwarte LSZH Connector: LC/UPC
Vezeltelling: 4 vezels Lengte: op klantenverzoek
logo: OEM

Productomschrijving

 

DLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de Kabelassemblage

 

 

1. GYFJH-Kabel 

 

DLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de Kabelassemblage

 

1.1 structuur:

DLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de Kabelassemblage

 

 

1.2 toepassing   

 

Hoofdzakelijk gebruikt in draadloze basisstation horizontale en verticale aanleg van kabelnetten

 

1.3 eigenschappen

 

1, Goede mechanische en milieukenmerken;

2, Vlam - de vertragerskenmerken voldoen aan de vereisten van relevante normen;

3, de mechanische kenmerken van jasje voldoen aan de vereisten van relevante normen;

4, Zacht, flexibel, geblokkeerd water, UV bestand, gemakkelijk om, en met grote capaciteitsgegevens te leggen en te verbinden 

transmissie;

5, voldoen aan diverse vereisten van markt en cliënten 

 

1.4 kabelparameters 

 

Vezel 

telling

Kabel 

afmeting

Tensile/N

Verbrijzeling N/100mm

Min. Kromming 

radius/mm

Waaier van 

temperature/°C

Mm

Snak 

termijn

Plotseling 

termijn

Snak 

termijn

Plotseling 

termijn

Dynamisch 

Statisch

4

7

200

400

1100

2200

20D

10D

-20~+60

 

1.5 schakelaarspecificatie

 

Punt

Parameter

Schakelaar

DLC/UPC

Toevoegingsverlies

≤0.3dB

Terugkeerverlies

≥35dB

Vezelwijze

Multi-mode, 50/125um

Werkende golflengte

850nm, 1310nm

Testgolflengte

850nm, 1310nm

Herhaal capaciteit

≤0.1dB

Wissel capaciteit uit

≤0.2dB

Duurzaamheid

≤0.2dB

Vezellengte

1m, 2m. Om het even welke facultatieve lengte

Lengte en tolerantie

10cm

Werkende temperatuur

-40~+85°C

Opslagtemperatuur

-40~+85°C

 

 

De Optische kabelassemblage van DLC 4core

Optische kabelassemblage, DLC/DLC, GYFJH, 4Core. Openlucht Beschermde Takkabel Meer foto's:

 

DLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de KabelassemblageDLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de KabelassemblageDLC 4 van de Kernvezel de Optische Openlucht Waterdichte FTTA Basis Sation van de de Kabelassemblage

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406