products

DLC 2 Koord van het Kernftta het Vezeloptische Flard Openlucht voor Basis Sation

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS CE ROHS
Modelnummer: LC aan LC duplex
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: NEGOTIABLE
Verpakking Details: 1pc/Pack
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Toepassing: FTTA-waterdichte outoor Kabel: basisstationkabel 7.0mm GYFJH
Kabeljasje: zwarte LSZH Connector: LC duplex
Vezeltelling: 2 kernen Lengte: op klantenverzoek
logo: OEM

Productomschrijving

 

DLC 2 Koord van het Kernftta het Vezeloptische Flard Openlucht voor Basis Sation

 

1. GYFJH-Kabel 

 

DLC 2 Koord van het Kernftta het Vezeloptische Flard Openlucht voor Basis Sation

 

1.1 structuur:

DLC 2 Koord van het Kernftta het Vezeloptische Flard Openlucht voor Basis Sation

 

 

1.2 toepassing

 

Hoofdzakelijk gebruikt in draadloze basisstation horizontale en verticale aanleg van kabelnetten

 

1.3 eigenschappen

 

1, Goede mechanische en milieukenmerken;

2, Vlam - de vertragerskenmerken voldoen aan de vereisten van relevante normen;

3, de mechanische kenmerken van jasje voldoen aan de vereisten van relevante normen;

4, Zacht, flexibel, geblokkeerd water, UV bestand, gemakkelijk om, en met grote capaciteitsgegevens te leggen en te verbinden 

transmissie;

5, voldoen aan diverse vereisten van markt en cliënten 

 

1.4 kabelparameters 

 

Vezel 

telling

Kabel 

afmeting

Kabel 

gewicht

Tensile/N

Verbrijzeling N/100mm

Min. Kromming

 radius/mm

Waaier van 

temperature/°C

Mm

Kg/km

Snak 

termijn

Plotseling 

termijn

Snak 

termijn

Plotseling

 termijn

Dynamisch 

Statisch

2

7

42.3

200

400

1100

2200

20D

10D

-100

Nota:

1. Alle waarden in de lijst, die slechts verwijzing zijn, zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar.

2. De het kabelafmeting en gewicht zijn onderworpen aan de simplexkabel van 2.0mm buitendiameter;

3. D is buitendiameter van de ronde kabel.

 

1.5 schakelaarspecificatie 

 

Punt

Parameter

Schakelaar

DLC/UPC

Toevoegingsverlies

≤0.3dB

Terugkeerverlies

≥35dB

Vezelwijze

Multi-mode, 50/125um

Werkende golflengte

850nm, 1310nm

Testgolflengte

850nm, 1310nm

Herhaal capaciteit

≤0.1dB

Wissel capaciteit uit

≤0.2dB

Duurzaamheid

≤0.2dB

Vezellengte

1m, 2m. Om het even welke facultatieve lengte

Lengte en tolerantie

10cm

Werkende temperatuur

-40~+85°C

Opslagtemperatuur

-40~+85°C

 

Meer foto's:

DLC 2 Koord van het Kernftta het Vezeloptische Flard Openlucht voor Basis SationDLC 2 Koord van het Kernftta het Vezeloptische Flard Openlucht voor Basis Sation

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406