products

Vezel Optische Vlecht LC OM3 10Gig. Aqua 0.9mm de Simplexvlecht van ummulitmode van LSZH 1.5 M 50/125

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: FPG-LC-OM3-50-1.5-Aqua
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc in een plastic zak, klantenembleem of etiket o.k. ontwerp
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Type vezel: multimode 50/125 om3 Vezeltelling: Simplex
Kabeltype: optische vezel Kabeldiameter: 0.9 mm
Kabel lengte: 1.5 Meter schakelaarlaars: Beige
poetsmiddelwijze: PC Connector: LC
Kabelkleur: aqua OEM: O.K.
Verlengstuk: Keramische

Productomschrijving

Vezel Optische Vlecht LC OM3 10Gig. Aqua 0.9mm de Simplexvlecht van ummulitmode van LSZH 1.5 M 50/125

 

 

LC is de vezel Optische Vlecht een kleine de vezel optische Vlecht van de vormfactor. Eerst ontwikkeld Lucent Technologies

 de LC-Vlecht voor TelCo-milieugebruik. Vandaar, LC-tribunes voor Lucent-Vlechten. LC vezelvlechten 

zijn gestandaardiseerd als FOCIS 10 (de intermate-Capaciteit van de Vezel Optische Vlecht Normen) in eia/tia-604-10. 

LC gebruikt de vezel Optische Vlecht een 1.25 mm-metalen kap, de helft van de afmeting van de ST metalen kap of regelmatige ceramisch 

metalen kapvlecht. LC geeft uitstekende prestaties en heeft zeer voor enige wijzetransmissie de voorkeur.

 

LC Unibody is volledig - compatibel systeem met de originele LC-familie van single-mode en multimode Vlechten, 

adapters en bijbehorende die componenten, onder een vergunning wereldwijd van OFS Fitel worden vervaardigd.  

Unibody kenmerkt compact, een trekkracht-bewijs ontwerp met rj-45 stijlinterface, en kenmerkt uit één stuk 

gevormde huisvesting met intern sterktelid, voor beduidend betere 90 zij-trekkrachtprestaties 

onder Telcordia-gr.-326-KERN het testen. Het wordt vervaardigd gebruikend een ruw gemaakt materiaal dat voortvloeit 

in een klinktrekker tot vier keer sterker dan gemiddeld.

 

YINGDA biedt allerlei vlechten, het welkome onderzoek van Sc FC LC ST MU MTRJ, van E2000 aan, D4, van DIN, van enz.

 

Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Hoog Terugkeerverlies
  • Goed herhaal capaciteit
  • Goede Uitwisselingscapaciteit
  • Stabiliteit op hoge temperatuur
  • Leef de specificatie van YD/T na 1272.4-2007
  • 8 de graad hengelde het fysieke contact oppoetsen (APC)

 

Specificatie

 

Punt

Enige wijze (nomomodo)

Multimode (Multimodo)

Golflengte

1310&1550nm

850&1300nm

Vezeltype

9/125um

62.5/125um, 50/125um, 50/125um 

OM3,50/125um OM4

Schakelaartype

SC ST FC LC MU MTRJ E2000 DIN D4 ESCON

Toevoegingsverlies gemiddeld

≤0.3dB

≤0.3dB

Max. toevoegingsverlies

≤0.5dB

≤0.5dB

Terugkeerverlies

UPC≥55dB; APC≥65dB

≥20dB

Werkende temperatuur

-40~+75℃

Opslagtemperatuur

-40~+85℃

 

 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • Optische vezelcommunicatiesystemen
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • De toegang van het de bouwnetwerk
  • De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF
  • FTTX-netwerken

 

Het opdracht geven van tot Informatie


LC/PC-MM. 50/125 SIMPLEX 0.9MM – 1M LSZH 

   ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦        

 

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC 
③ kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM.: 50/125um of 62.5/125um), OM3 10Gigabit, OM4
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex 
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH

 

Vezel Optische Vlecht LC OM3 10Gig. Aqua 0.9mm de Simplexvlecht van ummulitmode van LSZH 1.5 M 50/125

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406