products

FC UPC SM SX Vlecht 1.6mm LSZH, Enig de Wijzesimplex van PC van Vezel Optisch Vlechten FC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Fpg-fc-os1-1.6-1.5-y
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc in een plastic zak, klantenembleem of etiket o.k. ontwerp
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Type vezel: enige wijze Vezeltelling: Simplex
Kabeltype: optische vezel Kabeldiameter: 1.6 mm
Kabel lengte: 1.5 Meter schakelaarlaars: zwarte laars, lichaam: metaal + plastiek
poetsmiddelwijze: UPC, PC, SPC Connector: FC
Kabelkleur: Oranje OEM: O.K.
Verlengstuk: Keramische

Productomschrijving

FC UPC SM SX Vlecht 1.6mm LSZH, Enig de Wijzesimplex van PC van Vezel Optisch Vlechten FC

 

 

YINGDA biedt een FC Melodieuze Vlecht met vier-positie het stemmen voor toepassingen aan die nauwkeurige vezel vereisen 

groepering. Een speciaal ontworpen FC PM Vlecht is beschikbaar voor gebruik met Polarisatie die Vezel handhaaft.

 

FC was de vezel Optische Vlecht één van de populairste Vlechten. Het gebruikt een 2.5mm metalen kap, maar wat van 

de vroege gebruiken ceramische binnenroestvrij staalmetalen kappen. Het schroeft stevig, maar u moet maken 

zeker die hebt u de sleutel in de groef wordt gericht behoorlijk alvorens aan te halen. Het is meestal langs vervangen 

Sc en LC. Nochtans, wegens gemakkelijke assemblage en installatie, YINGDA produceerde FC-Optische Vezel 

De vlechten zijn elke concurrerend.

 

FC is de vezel Optische Vlechten beschikbaar in zowel single-mode als multimode, en is volledig inter-mateable 

met producten NTT-FC. Zowel single-mode als multimode kom met een zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met 

pre-opgepoetst PC-profiel en convex sferisch eind. Deze staan de eind-gezicht types voor sneller het oppoetsen toe, 

en lage achterbezinning en optisch verlies, terwijl het verzekeren van maximumherhaalbaarheid.

 

 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • Optische vezelcommunicatiesystemen
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • De toegang van het de bouwnetwerk
  • De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF
  • FTTX-netwerk

 

Eigenschappen

  1. Laag Toevoegingsverlies
  2. Hoog Terugkeerverlies
  3. Goede Uitwisselingscapaciteit
  4. Goed herhaal capaciteit
  5. Stabiliteit op hoge temperatuur
  6. Leef de specificatie van YD/T na 1272.4-2007
  7. 8 de graad hengelde fysiek contact dat (APC) oppoetst kan aanbieden

 

Specificatie

 

Schakelaartype

LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.

MU/AP duplexmtrj/female, MTRJ/Male

Vezeltype

9/125um smf-28 of gelijkwaardige (Enige wijze) OS1,

 (Multi-mode) 50/125um OM1, 62.5/125um OM2 

& 50/125um, 10G OM3, OM4

Kabeltype

Simplex, Duplex (Pitkoord) Φ3.0mm, Φ2.0mm, 

Φ1.8mm Φ1.6mm pvc of LSZH Φ0.9mm, 

Φ0.6mm voor als buffer opgetreden vezel

Pvc of LSZH

Het oppoetsen Manier

UPC, SPC, APC (8°& 6°)

Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Enige wijzemeester);

 ≤ 0.25dB (voor Enige wijzenorm);

≤ 0.25dB (voor Multi-mode);

Getest door JDS RM 3750

Terugkeerverlies 

(Voor Enige wijze)

UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaal capaciteit

±0.1dB

Werkende Temperatuur

-40°C aan 85°C

Meetkundevereiste 

(Voor Enige wijze)

Het gezichtsstraal van het metalen kapeind:

 7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC);

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm);

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester);

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm);

Kapsnede 50nm ≤ U ≤ 50nm;

Getest door DORC ZX-1

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie


FC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 1.6MM – 1M LSZH 

  ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦  

      

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC 
③ kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM.: 50/125um of 62.5/125um), OM3 10Gigabit, OM4
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex 
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH

 

 

FC UPC SM SX Vlecht 1.6mm LSZH, Enig de Wijzesimplex van PC van Vezel Optisch Vlechten FC

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406