products

LC aan Koord van het de Vezel Optische Flard van FC Singlemode Simplex, 20 Meters LSZH-van het Vezelflard de Kabel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: LCFC-SMSX-20-1.6mm
Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC/plastic zak
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 15.000 PCs /dag
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: LC aan FC Vezeltelling: Simplex
Toevoegingsverlies: < 0=""> verlies terug: >55dB
Vezel lengte: 20 meter Kabeldiameter: 1.6 mm
Kabelkleur: geel Connector Kleur: blauw: LC, zwarte: FC

Productomschrijving

LC aan Koord van het de Vezel Optische Flard van FC Singlemode Simplex, de Kabel van het de Vezelflard van LC/FC-

20Meters LSZH

 

 

Koord van het vezel is het optische flard één van de meeste algemeen gebruikte componenten in vezel optisch netwerk. optische vezel 

de flardkoorden wordt soms ook genoemd vezel optische verbindingsdraad of vezel optische flardkabels. over het algemeen daar 

zijn twee types van koorden van het vezel de optische flard: enige optische optische het flardkoorden van de wijzevezel en multimode vezel 

flardkoorden. hier betekent de woordwijze de overbrengende wijze van het vezel optische licht in de optische vezel 

kabelkern. gewoonlijk is het enige optische het flardkoord van de wijzevezel met 9/125 fiberglas en is geel jasje 

de kleur, multi optisch het flardkoord van de wijzevezel is met 50/125 of 62.5/125 fiberglas en is oranje kleur.

 

LC is de korte vorm van Lucent-Schakelaar, LC-is de het koordschakelaar van het vezelflard een duw en een klinkstructuur, 

met plastic huisvesting en nauwkeurige 1.25mm ceramische metalen kap. LC het type is een populair soort kleine vormvezel 

het optische flardkoord wat de ruimte verminderen wordt en het wijd gebruikt voor dicht installatie.

 

FC koorden van het vezel zijn de optische flard met FC-vezel optische schakelaars, wat een schroeftype verbinding is. FC vezel 

de optische flardkoorden waren zeer populair in het verleden, maar de mensen neigen om LC en Sc te gebruiken om FC te vervangen 

moreandmore.

 

 

Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Herhaal capaciteit
  • Hoog terugkeerverlies
  • Wederzijdse Tussenvoegselprestaties
  • Goede temperatuurstabiliteit
  • Sterk trekbezit
  • Goedkope multimode vezelprijs, korte afstandstransmissie
  • Brede transmissiebandbreedte

 

Specificatie

Punt

Norm, Meester

Schakelaartype

LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC,

FC/APC, LC/APC.MU/APC       

Duplexmtrj/female, MTRJ/Male

Vezeltype

 

9/125 smf-28 of gelijkwaardige OS1 (van Singlemade)

50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1

50/125, 10G (Multimode) OM3

Kabeltype

Simplex, Duplex (Zipcord)

Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ1.8mm

Φ1.6mm pvc of LSZH

Φ0.9mm, Φ0.6mm voor als buffer opgetreden vezelpvc of LSZH

Het oppoetsen Manier

UPC, SPC, APC (8°& 6°)

Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)

≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)

≤ 0.25dB (voor Multimode)

Getest door JDS RM 3750


Terugkeerverlies (voor Singlemode)  

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaalbaarheid

 ±0.1dB

Werkende temperatuur

-400C aan 850C


Meetkundevereiste 

(Voor Singlemode)     

De Straal van metalen kapendface

7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)

Kapsnede 50nm ≤ U ≤ 50nm

Getest door DORC ZX-1

 

 

Toepassing

  1. Vezelcommunicatiesysteem
  2. Het netwerk van de vezeltoegang
  3. Gegevenstransmissie
  4. CATV
  5. LAN
  6. Testmateriaal
  7. Optische vezelsensor

Ordeinformationrmation

1. Schakelaartype: FC, ST, SC, LC, MU, MPO, E2000, MTRJ, SMA, 

2. Eindgezicht: UPC APC VAN PC

3. Kabeldiameter: Ф0.9mm, Ф1.6mm, Ф1.8mm, Ф2mm, Ф2.4mm, Ф3mm.

4. Vezeltelling: het simplex, duplex, 4 boort uit, boren 6 uit, boren 8 uit, gespecificeerde kern 12 of klant

5. Vezeltypes: G652B, G652D, G655, G657A1, G657A2, 50/125, UM 62.5/125UM,

OM3 (50/125150), OM4 (50/125300) enz.

6. De kleur van de schakelaarhuisvesting: Blauw (de enige schakelaar van wijzepc, UPC), beige, grijs (multimode schakelaar), 

     groen (APC schakelaar), aqua (OM3)

7. Laarskleur: grijs, blauw, groen, wit, rood, zwart, groen

8. Kabeljasje: PVC, LSZH

9. Kabellengte: aangepast

 

LC aan Koord van het de Vezel Optische Flard van FC Singlemode Simplex, 20 Meters LSZH-van het Vezelflard de KabelLC aan Koord van het de Vezel Optische Flard van FC Singlemode Simplex, 20 Meters LSZH-van het Vezelflard de KabelLC aan Koord van het de Vezel Optische Flard van FC Singlemode Simplex, 20 Meters LSZH-van het Vezelflard de Kabel

 

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406