products

PLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor Datacommunicatie

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Yard-plc-mm132-fc-15-30
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: FC vezel type2: corning vezel SMF-28e
Toevoegingsverlies: 16.9dB Uniformiteit (Max.): 1.5 dB
golflengte: 12601650nm PDL (Max.): 0.3 dB
plastic doosmodule: 140*115*18 mm Vezel lengte: 1.5 Meter
Kabeldiameter: 3.0 mm gespleten verhouding: 1X32 splitsersmodule

Productomschrijving

PLC van Sc van GPON Lage PDL 1*32 Splitser, Vezel Optische PLC Splitser Box1: 32 ABS Plastiek

 

 

 De vlaklightwave-Optische Splitser van Kringen(plc) is volledig passieve optische vertakkende apparaten die zeer lage inertion verlies en PDL, grote kanaaluniformiteit en een brede golflengte perative waaier tentoonstellen.

Deze splitsers zijn manufactrued en testten telcordia-1209-Kern & gr.-1221-Kern om hoge die prestaties, specifiek te verstrekken worden ontworpen om aan het taaie vereiste van de netwerken van FTTH te voldoen, van PON en CATV-.

 

Toepassingen


* FTTH, FTTC, FTTB
* Passieve Optische Netwerken (PON)
* De netwerken en de datacommunicaties van CATV
* Vezel optische materiaal en systemen

 

Eigenschappen

 

1. Het verlies is geen gevoeligheid aan optische over te brengen golflengte. Het kan de transmissie ontmoeten 

    vereiste van verschillende golf.

2. Het lichte verdelende signaal van uniform.may distripute aan klant uniform.

3. De structuur is compact. Klein volume (1X32Splitter-grootte: 4X7X50mm) .may installeer direct in 

    stel divers dwars verbindend kabinet voor, vereis geen speciale desigh en verlaat grotere installatieruimte.

4. De vertakte kanalen van enig element kunnen aan meer 32 kanalen bereiken.

5. De kosten van met meerdere kanalen zijn laag. Meer vertakte kanaalqualtity, zal het kostenvoordeel zijn 

    duidelijker.

 

Specificaties

 Lijst 1 – 1 PLC×N Splitsersrek

Parameters

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

Werkende Golflengte (NM)

1260~1650

Vezeltype

SMF-28e of gespecificeerde klant

Toevoegingsverlies (dB) (S/P-Rang)

4.0/3.8

7.3/7.0

10.5/10.2

13.7/13.5

16.9/16.5

21.0/20.5

Verliesuniformiteit (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.5

Terugkeerverlies (dB)

 (S/P-Rang)

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

0.2

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Gerichtheid (dB)

55

55

55

55

55

55

Golflengte Afhankelijk Verlies (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

Temperatuurstabiliteit

(- 40~85°C)(dB)

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

Werkende Temperatuur

(°C)

-40~85

Opslagtemperatuur

(°C)

-40~85

 

 

 

 Lijstplc 2 – 2×N Splitsersrek

 

Parameters

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

Werkende Golflengte (NM)

1260~1650

Vezeltype

SMF-28e of gespecificeerde klant

Toevoegingsverlies (dB) (S/P-Rang)

4.2

7.6

11.0

14.5

17.5

Verliesuniformiteit (dB)

0.8

1.5

1.5

2.0

2.5

Terugkeerverlies (dB) (S/P-Rang)

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)

0.2

0.2

0.3

0.4

0.4

Gerichtheid (dB)

55

55

55

55

55

Golflengte Afhankelijk Verlies (dB)

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Temperatuurstabiliteit (- 40~85°C)(dB)

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

Werkende Temperatuur (°C)

-40~85

Opslagtemperatuur (°C)

-40~85

 

 

 

PLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor DatacommunicatiePLC van GPON Laag PDL 1*32 FC ABS van de Vezel Optisch Splitser Plastiek voor Datacommunicatie

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406