PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Uitrustingen van het vezelhulpmiddelVan de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos

China Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos leverancier
Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos leverancier Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos leverancier Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos leverancier Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos leverancier Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Pond-st-lc-s-2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 5.000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC FC LC ST Vezeltelling: 1
Toevoegingsverlies: < 0=""> Type vezel: SM singlemode
Pakket: Box Kabelkleur: geel
Kabeldiameter: 2.0mm temperatuur: -40~+80°C

Van de de Uitrustingenfc LC Vezel de Optische OTDR van het vezelhulpmiddel Doos van de de Lanceringskabel, Dode de Vezelringen van de Streekeliminator

 

 

De OTDR-doos van de Lanceringsvezel wordt gebruikt met de Optische Reflectometers van het Tijddomein (OTDR om te helpen

 minimaliseer de gevolgen van de de lanceringsimpuls van OTDR voor meetonzekerheid. Beschikbaar in velen 

verschillende configuraties: De lengten van Sc, van FC, van LC, ST en vezel: 500M, 1KM, 2KM… enz.

 

 

Eigenschappen

  1. Impulsontstoringsapparaat, Lanceringsdoos, Vertragingslijn, Installatie/het Testen, Opleiding, Kaliberbepaling.
  2. Samenstellingsklink voor positieve verbinding en makkelijk te openen met sluiteneigenschap.
  3. Nonmetal de bouw zal niet deuken, aantasten of zal elektriciteit bijdragen.
  4. Het water en het stof bewijzen het toelaten van de eenheid om in bijna om het even welk milieu worden genomen.
  5. Het geval kan tot 2.000 meters van vezel huisvesten.
  6. Autozuiveringsklep voor veranderingen in hoogte en temperatuur.

 

Specificaties

 

Length*Width*Height

9.37“ x 5.56“ x 2.62“

Materiaal

SR-Polypropyleen

Kleur

Zwarte/Geel

Netto Gewicht

0.75 kg (zonder vezel)

Werkende temperatuur

Werkende temperatuur

Typisch Verlies

<>

 

 

HOUD NOTA'S:

  1. Het water en het stof bewijzen het toelaten van de eenheid om in bijna om het even welk milieu worden genomen
  2. Het geval kan tot 2,000meters huisvesten.

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Pond-a-B-c-D

 

A = Ingevoerd 

schakelaar

B = Output 

schakelaar

C = Vezel

D = Lengte (km)  

FC

FC 

S-enige wijzevezel

 0.5=0.5km

ST

ST 

M6-multi wijzevezel 

(62.5/125)

 1=1km

Sc

Sc 

M5-multi wijzevezel

 (50/125)

 2=2km

FCA – FC/APC

FCA – FC/APC

 

 

SCA – SC/APC

SCA – SC/APC

 

 

 LC

LC 

 

 

 MU

MU 

 

 

 

Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de KabeldoosVan de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos

Van de de Uitrustingenlancering van het vezelhulpmiddel de Kabeldoos

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)