products

Gebied - installable Schakelaarsc LC FC ST

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: Yard-fic-scu-D
Min. bestelaantal: 500pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10pcs/blaardoos, 1200pcs/kartondoos
Levertijd: 3-5 krijgen de werkdagen na betaling
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 10, 000pcs per dag
Contact nu
Productomschrijving

Sc van de vezel Optisch Snel Schakelaar, Gebied - installable Schakelaarsc LC FC ST

 

 

Verkoop punt:

 

1. pre-opgepoetst en genezend ceramische metalen kap

2. pre-ingebedde vezel optische vezel G657A1 G652D, G657A2

3. Lengte: 62 mm (laars tot de bovenkant van stofglb)

4. De lengte van het kabelafbijtmiddel: 22mm/10mm

5.  SC/APC, SC/UPC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC kan zijn kiezen

6. snelle schakelaarhulpmiddelen: de laagafbijtmiddel van de vezelkabel, het afbijtmiddel van de dalingskabel, alcohol, leibaan, vezelmes

7. vervangstukken: elke 10sets of 100sets zal aanbieden:

             1xguideway de schonere wippers+1x Engelse gebruikershandleiding van het hulpmiddel+10x stof.

 

 

Beschrijving

 

SC/UPC de snelle Assemblage van de Gebiedsinstallatie riep ook Mechanische Snelle Assemblyb-schakelaar,

de meeste mensen roepen het snel schakelaar voor plotseling. Het is een soort schakelaar, wordt het gebruikt in gebied bedrading 

de verrichting en FTTH projectwhere vergen snelle en stabiele verbinding. Omdat het heeft ingebed 

vezel en de pre-opgepoetste en metalen kap van de hitteoven, zo geen of behoefte extra lijm die, dus genezen malen 

aanbiedings snellere hulp aan installatie, onderhoud, reparatie en vezel aan het huis voor ingenieurs. 

 

De pre-ingebedde vezel en prepolished en genas metalen kap verzekert het gezicht van het metalen kapeind 

de goede kwaliteit, en beschermt effectief de interface van het gebruikersmateriaal tegen schade, vermindert 

het verlies van de verbindingsvermindering.

 

 

Eigenschappen

 

1. Kan als schakelaar en demper worden gebruikt

2. Kan maakte om het even welke lengte van koord van het vezel het optische flard ter plaatse

3. Installatie ter plaatse, eenvoudige en snelle verrichting, slechts 2 minuten

4. Met pre-ingebedde optische vezel en het eind is het gezicht pre-opgepoetste en hitteoven, zonder enig kleefstof en het oppoetsen proces

5. Vereis geen hete smelting, sparen voeding

6. Hoge prestaties, goede betrouwbaarheid

7. De mechanische en milieuprestaties zijn met gr.-326-KERN norm in overeenstemming.

 

 Specificatie

 

Toepasselijk voor

3.1×2.0mm Dalingskabel, 3.0/2.0/0.9 kabel

Optische vezeldiameter

125UM (G652D, G657A1, G657A2)

Strakke boterdiameter

250um

Vezelwijze

Enige wijze

Verrichtingstijd

Ongeveer jaren '60 (geen gesneden vezel)

Toevoegingsverlies

≤0.3dB (1310nm &1550nm)

Terugkeerverlies

≤-40dB

Het vastmaken sterkte van naakte vezel

>5N

Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder

>10N

Treksterkte

>50N

Het gebruiken van temperatuur

-45~+80℃

Online treksterkte (20N)

△IL≤0.2dB △RL≤5dB

Mechanische duurzaamheid (500times)

△IL≤0.2dB △RL≤5dB

Afnametest

(afnamehoogte 4m,

eens per richting, totaal 3times)

△IL≤0.2dB △RL≤5dB

 

 

Toepassing

  1. Vezel Optische Test
  2. Het Kadergebruik van de vezel Optisch Distributie
  3. FTTH-netwerk
  4. Het netwerk van CATV/LAN
  5. Vezel Optisch Telecommunicatiesysteem
  6. De Transmissienetwerk van vezelgegevens 

 

Ordeinformatie

  1. Schakelaar: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST, LC/UPC, LC/APC
  2. Kabeltype: dalingskabel, binnenkabel 0.9mm, 2.0mm
  3. Schakelaarkleur: Blauw, Groen, Zwart
  4. Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2
 

De snelle Schakelaar verbindt aan dalingskabel dan kan flardkoord doen zoals hieronder:

Gebied - installable Schakelaarsc LC FC STGebied - installable Schakelaarsc LC FC ST

 

MEER PRODUCT TOONT: 

 

Gebied - installable Schakelaarsc LC FC ST

 

Gebied - installable Schakelaarsc LC FC ST

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406