products

Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Mcp-lsf-DX01
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 150pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: SC/UPC, SC/PC-schakelaar Vezeltelling: Duplex
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: Op maat
Kabeldiameter: 2.0 mm Type vezel: multimode 50/125um OM3 10G
Pakket: 1pc/plastic zak Kabelkleur: aqua

Productomschrijving

Sc van het het Flardkoord van de wijze Conditionerend Vezel Optisch - Sc-Duplex 50/125um OM3 10G

 


YINGDA-de Wijze die de Duplexkabel van het Vezel Optische Flard conditioneren (50/125um of 62.5/125um) is binnen gebruik 

De toepassingen van Gigabitethernet 1000BASE-LX. Wanneer het opstellen van nieuwe hoge snelheid 1000BASE-LX 

de routers en de schakelaars in bestaande multi-mode backbones, wijze conditionerende kabel zijn een must. 

Onze Wijze Conditionerende kabels laten 1000BASE-LX Ethernet toe om over multi-mode worden in werking gesteld 

vezel optische backbone door signaalverlies te compenseren. Alle Optische Kabels van de Wijze Conditionerende Vezel

 van YINGDA zijn volgzaam IEEE 802.3z en elimineren volledig Differentiële Wijze 

Vertraging (DMD). 

 

Eigenschappen

  1. Leef normen de van IEEE na 802.3 z (Gigabit Ethernet)
  2. Beveiligingseffect van differentiële wijzevertraging
  3. Laag toevoegingsverlies (<>
  4. Geschikt voor 50 um en 62.5 um multimode optische vezelkabel
  5. Permanente verplaatsingsverbinding
  6. Geschikt voor het huidige kabelontwerp

Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G

Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G

 

Specificatie

 

Punt

Multi-mode vezel (MM.)

Vezeltype

62.5/125um

50/125um

Gemiddelde toevoeging loss/dB

0.4

 

Maximum toevoeging loss/dB

0.5

 

Interchangeability/dB

<0>

 

Vezelcompensatie value/um

17

10

Maximum Hoek offset/°

1

1

Het werken temperature/℃

-20~+70

 

Trekstrength/kg

>10

 

 

 

Toepassing

  1. Verre transmissie aan korte transmissie van één miljard - beetjesystemen
  2. De sensor
  3. Het netwerk van de optische vezeltoegang
  4. Lokaal gebiedsnetwerk (LAN)
  5. Het netwerk van Gigabitethernet - de golflengte van 1000Base LX (1310nm)

 

Ordeinformatie

 

Punt

Materiaal 

schakelaartype

Installatie 

schakelaartype

Vezeltype

Kabel 

diameter

Kabel

 lengte

MCP

 

 

 

 

FC (PC/UPC)

FC (PC/UPC)

50/125um

2.0mm

0.5meter

SC (PC/UPC)

SC (PC/UPC)

62.5/125um

3.0mm

1.0meter

LC (PC/UPC)

LC (PC/UPC)

 

 

ST (PC/UPC)

ST (PC/UPC)

 

 

 

 

MTRJ

 

 

 

 

 

Wij kunnen andere types ook aanbieden:

Koord van het vezel het Optische OM3 Flard 10G

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406