PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordFTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord

China FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord leverancier
FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord leverancier FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord leverancier FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord leverancier FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord leverancier

Grote Afbeelding :  FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-thss-A02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 200 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 300pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC/APC Vezeltelling: 1core
Toevoegingsverlies: <0> Kabeldiameter: 2*3.0mm
Type vezel: Singlemode Pakket: plastic zak
Kabelkleur: wit, zwart Sterktelid: FRP of staal

FTTH-Flardkoord (Dalingskabel) 1 Kernsc/APC - Sc/APC simplexsm LSZH 1M

 

 

Kabel van de de vezel moet de optische daling van het toegangsnetwerk (binnen bedrading) vezel optische eenheid in het centrum zetten, 

aan beide kanten is parallel niet-metalen versterkend element twee (FRP) of metaalsterkte 

lid, tenslotte uitdrijvingszwarte of kleurenpolyvinylchloride (pvc) of lage halogeen-vrije rook 

vlam - vertragers (LSZH) schede.

FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord

 

Eigenschappen

  1. Lage kosten
  2. Hoog terugkeerverlies
  3. Laag toevoegingsverlies
  4. 100% fabriekstest vóór levering
  5. Kabelmateriaal: Pvc of LSZH
  6. Ontworpen of FTH-dalingskabel
  7. Beter volgzaam met het installatievereiste
  8. Naleving van Telcorid-gr.-326-KERN, ROHS

Specificatie

Parameter

Enige wijze

Multimode

SPC

UPC

APC

UPC

Kabeldiameter

Ф3.0*2.0mm dalingskabel of gespecificeerde andere

Kabelcapaciteit

1core, 2core, 4core, 8core, 12core of gespecificeerde andere

Vezeltype

G652D, G657A1, G657A2

 

 

Toevoeging los s (dB)

<0>

<0>

 

Terugkeerverlies (dB)

≥50

≥55

≥60

≥30

 

Herhaalbaarheid

≤0.3, 1000 keer

Werkende temperatuur 

-40 ~ + 85 °C

Opslagtemperatuur 

-40 ~ + 85 °C

Schakelaartype

SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC, LC/APC, ST/UPC

Kabeljasje

LSZH, pvc (witte, zwarte, gele facultatief)

 

 

Optische vezel mechanische prestaties

 

TESTrapport

Indicator

Onderzoeksniveau (%)

≥2.0 

Minimum buigende straal (mm)

10 (G657A1)

Het met een laag bedekken van het ontdoen van kracht (n)

Piek1.3≤f≤8.9 

Gemiddelde 1≤F≤5 

Statische moeheidsindex (Nd)

≥20 

Dynamische treksterkte (Gpa)

≥3.8

De enige diameter van de kern secundaire deklaag

250um

 

 

Toepassing

  • FTTH
  • CATV
  • Vezelmeetapparaat
  • Communicatienetwerken
  • Telecommunicatienetwerken

FTTH-de Dalingskabel van het Flardkoord

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)