PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging BoxSinglemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging

China Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging leverancier
Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging leverancier Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging leverancier Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging leverancier Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging leverancier

Grote Afbeelding :  Singlemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: GP (05) D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 5 PCs/kartondoos
Levertijd: 8 dagen na betaling
Levering vermogen: 500.000 PC's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: koudgewalste staal kleur: witte
Maximum capaciteit: 24 vezels Adapter: FC SC ST LC
Kabelhavens: 4 stuks Toepassing: HET NETWERK VAN FTTH FTTX FTTB ODN PON
Dimensie: 350*300*80mm Dikte: 1.0 mm
Type vezel: singlemode, mulitmode

De muur zet 2Door-Optische de Beëindigingsdoos op van de Metaalvezel, zet de Muur Doos op

 

 

De muur zet de Distributiedoos op van de Vezel Optische Kabel GP (05) reeks van D aan te sluiten distributieapparatuur is,

bescherm en beheer de vezel en de kabel in vezel optische communicatie networ. Het bestaat uit 

de module en het rek van de beëindigingstoegang. Het apparaat kan de optische vaste vezel realiseren, bescherming aan de grond zetten, 

optische vezelverbinding, rationele distributie, overtollige vezel, distributie die, enz. plannen rollen.

 

 

Voordeel:

  1. Koudgewalste staalplaat, het elektrostatische bespuiten.
  2. Beschikbaar voor 24pcs-adapters FC, ST, Sc, LC
  3. De muur zet op 
  4. maximum capaciteit: 24cores
  5. Afmeting: 350*300*80mm, kleine grootte
  6. pakket: de plastic zak, bellenzak, kartonneert dan doos
  7. 1 jaarwaarborg
  8. deur twee open, met individuele zeer belangrijk, veilig en gemakkelijk te werken en geschikt.

 

 Eigenschappen

  1. Beschikbaar voor kleine capaciteit harmoniseerde het communicatiesysteem, muursteun, compacte structuur, met machineruimte
  2. Het kabinet is samengesteld uit twee delen, verbindt men met optische kabels voor fusie 
  3. de verbinding tussen optische kabel en vezelvlecht en een andere verbindt met flardkoord.
  4. Verstrek fusie en opslag voor optische kabels
  5. Betrouwbaar beschermingstoestel van het bevestigen, het ontdoen van en het aanaarden voor optische kabels.
  6. De gehele waaier beschermde ontwerp want de vezel legt om het buigen radius=40mm te verzekeren
  7. Verstrek diverse toebehoren om eender welke onverwachte schade aan de vezel te vermijden

 

Specificatie

 

Type

Afmeting

(mm)

Maximum capaciteit 

(kern)

Kartongrootte

(mm)

GW.

(kg)

Qty/karton

(PC)

GP (05) D-FC24

350*300*80

24

405*355*605

19.5

5

GP (05) D-SC24

350*300*80

24

405*355*605

19.5

5


 

Elektrische en Envrionment-eigenschappen

 

Schakelaarvermindering

 (toevoeging, uitwisseling, herhaling) 

≤ 0.3dB

Terugkeerverlies:

APC≥60dB, UPC≥50dB, PC≥40dB

Isolatieweerstand

≥1000MΩ/500V (gelijkstroom)

Hoogspanning

3000V (gelijkstroom) /1min, geen analyse, geen boog.

Het aan de grond zetten van draadgebied in dwarsdoorsnede

 >6mm2, duidelijk aan de grond zettend symbool

het werk temperatuur

-40 graden~+70 graden

opslagtemperatuur

-40 graden~+70 graden

Vochtigheid

<90>

luchtdruk

62Kpa ~ 106Kpa

Levensduur

20years

 

 

Toepassing

  • De kabel introduceert, bevestigt en strookbescherming, optische vezellas en bescherming, vlechtopslag, 
  • herstel koordopslag en het beheer, optische vezel bevestigde verbonden en dwarsverbinding; 
  • Het kan ook optische splitsers, de multiplextelegraafwdm van de golfafdeling en andere module op de toegevoegde waarde volgens de behoeften van klanten installeren.
  • Eindig, gebruik en leid tussen de bedrading van ruimte en materiaalruimte.

 

Singlemode Doos van de Vezel Optische BeëindigingSinglemode Doos van de Vezel Optische BeëindigingSinglemode Doos van de Vezel Optische Beëindiging

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)