products

LAN FC Vlecht SM LSZH 900um, Vezel Optische Vlechten 1.5M G652D voor Openlucht/Binnen

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-fc-os2-09-10
Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-zak, 1500pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 200.000 stuks per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: FC/UPC Vezeltelling: simplex 1 kern
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: G.652D vezel
Pakket: plastic zak met OEM etiket Kabeldiameter: 0.9mm
Jas: LSZH Connector Kleur: geel, wit
temperatuur: -40~+80°C klantenembleem: Ja

Productomschrijving

FC vlecht SM LSZH 900um, Wijze 1.5M G652D van de Vezel de Optische Vlecht FC Singl

 

 

FC/UPC heeft de Vezel Optische vlecht schakelaar aan de ene kant, is het andere eind vezel optische kabel die 

wordt afgesneden. Dan verbindt het door las aan andere kabelkern. Het wordt wijd gebruikt in vezel optische terminal 

doos, ODF-rek, kabinet om aan vezel optische media convertor/zendontvangers te verbinden (ook gebruikskoppeling,

flardkoord ook)

 

De enige kleur van de wijzevlecht is geel, golflengte: 310nm en 1550nm, hun transmissieafstand: 

10km en 40km elk.

 

Eigenschappen

  1. Is met ANSI, van Bellcore, van TIA/EIA, van CEI, van enz. Internationale en binnenlandse normen in overeenstemming
  2. De actieve verbinding van de vezeltransmissie
  3. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  4. Goede wisselvalligheid en herhaalbaarheid
  5. Meestal gebruikte binnenkaderverbinding, eenvoudig, geschikt en economisch
  6. Gemakkelijk te installeren, kleine grootte, grote capaciteit.

 

Toepassing

  • Medische instrumenten
  • De industrie en Legergebruik
  • CATV-netwerk
  • LAN netwerk
  • Het netwerk van de vezeltoegang
  • Telecommunicaties
  • De test van het Gigabitinformatienet

 

1.Technical gegevens

Nr.

Punt

Eenheid

Enige Wijze

Multi-Mode

1

Toevoegingsverlies 

dB

≤0.2

≤0.3

≤0.3

2

Terugkeerverlies

dB

≥50/UPC

≥45/PC

≥65/APC

≥35/PC

3

Herhaalbaarheid

dB

0.1

4

Werktijd

Tijden

≥1000

5

Werkende Temperatuur

°C

-40-85

6

Optische Kabeldiameter

mm

Φ0.9

Φ2.0

Φ3.0

 

 

2. Poolse Gegevens

 

Punt

PC-het Oppoetsen

APC het Oppoetsen

Metalen kapdiameter (mm)

2.5

1.25

2.5

1.25

Straal van Cury (mm)

10 ~25

7~25

5~15

Vezelhoogte (NM)

-100~50

±50

Topcompensatie (um)

±50

±50

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:


FC/PC SM 9/125 SIMPLEX0.9mm-2m-PVC

① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦        

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC 
③ kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex 
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.0mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH

 

LAN FC Vlecht SM LSZH 900um, Vezel Optische Vlechten 1.5M G652D voor Openlucht/Binnen

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406