products

Knoestige de Vezel Optische Vlecht 4 van ODF Vlecht van de Kernenlszh 0.9MM de Gele, Enige Wijze

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-bf4-09-15
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 180pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 100.000 pc's PER MAAND
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: FC/APC Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: enige wijze
Pakket: plastic zak/Bister-doos Kabelkleur: blauw, roze, purper, oranje, geel, zwart, rood, bruin, aqua
Sterktelid: 900um Jas: LSZH, PVC

Productomschrijving

De Knoestige Vlecht van ODF FC/APC 4 gele Kernen LSZH 0.9MM, FC-Vezel Optische Vlecht 

 

 

Beschrijving

De knoestige vlecht, ook genoemd vezel optische bundelvlecht, slechts één eind heeft schakelaar, het andere eind 

is een vezelkabel die wordt afgesneden, wordt het verbonden aan de andere vezelkern door fusie, verschijn vaak 

in de optische vezel einddoos om de kabel en de eindapparatuur aan te sluiten. 

 

Het heeft hoofdzakelijk twee types: enige wijze knoestige vlechten of multi-mode vlechten.

 

FC de schakelaar buiten is metaalsterkte, het meeste gebruik in ODF-distributiekader van Telecommunicatienetwerk,

het heeft een noot op de adapter te bevestigen, kan stabiel en stofdicht zijn, maar de installatietijd zal zijn 

een weinig langer.

 

 

Verkoop punt: 

  1. 100% test in fabriek vóór levering
  2. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  3. Pre-geëindigd allerlei schakelaars
  4. OEM of klanten aanvaardbaar etiket

 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • LAN netwerk
  • Het netwerk van de vezeltoegang
  • Telecommunicaties
  • De test van het Gigabitinformatienet
  • Medische instrumenten
  • De industrie en Legergebruik

 

Eigenschappen

  1. Is met ANSI, van Bellcore, van TIA/EIA, van CEI, van enz. Internationale en binnenlandse normen in overeenstemming
  2. De actieve verbinding van de vezeltransmissie
  3. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  4. Goede wisselvalligheid en herhaalbaarheid
  5. Meestal gebruikte binnenkaderverbinding, eenvoudig, geschikt en economisch
  6. Gemakkelijk te installeren, kleine grootte, grote capaciteit.
  7. Verbindingsdraaddiameters: 2.0mm, 0.9mm.
  8. Optische Indicatoren: 
  9.    PC-toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; bezinningsvermindering ≥ 50dB; 
  10.    APC toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; Terugkeerverlies ≥ 60dB
  11. Vezeltelling: 4 kern 6 kern 8 kern, 10 boort, kern 12 uit.
  12. De ventilator uit vezels hebben een speciale buisbescherming tegen het verdraaien weg of verwonding, 
  13. en goede buigende eigenschappen.
  14. Kan schakelaars als gebruiken: FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, ENZ.

 

Optische Kenmerken

 

Kabeldiameter

φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Terugkeerverlies

 PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB

Uitwisselingsbekwaamheidsproef

≤0.2dB

Het koppelen tijden 

>1000 keer

Herhaal capaciteit 

≤0.1dB

Trillingstest

≤0.1dB (10-60Hz, 1.5mm Volledige omvang)

Treksterkte: 

0~15Kg

temperatuur het cirkelen test

≤0.2dB (- 40℃~+85℃, na 5times recycleren)

Lage temperatuurtest

≤0.2dB (- 40℃, het laatst 100 uren)

Test op hoge temperatuur

≤0.2dB (+85℃, het laatst 100 uren)

Trektest

≤0.1dB (0-15Hg trek, φ0.9mm vezeluitzondering)

Temperatuurtest

≤0.2dB (+25℃~+65℃, relatieve vochtigheid 93%, na 100hours)

 

Ordeinformatie

 

FC vezel optische schakelaar 

  1. Poolse methode: APC VAN PC UPC
  2. Vezeltelling: 2core, 4core, 6core, 8core, 12 boor, enz. uit
  3. Vezeltype: G652D, G657A, G657A2, G655
  4. Kabeltype: OS1 SM, DE HEREN OM1, OM2, OM3 10G, OM4, ENZ.
  5. Kabellengte: 1meter, 2meter, 3meter,…. Enz.
  6. Pakket: Blaarvakje, plastic zak, document bellenzak

Knoestige de Vezel Optische Vlecht 4 van ODF Vlecht van de Kernenlszh 0.9MM de Gele, Enige Wijze

Knoestige de Vezel Optische Vlecht 4 van ODF Vlecht van de Kernenlszh 0.9MM de Gele, Enige Wijze

Knoestige de Vezel Optische Vlecht 4 van ODF Vlecht van de Kernenlszh 0.9MM de Gele, Enige Wijze

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406