products

Sc/UPC van de Kernbunchiness van Sc/van PC Multi de Vezel Optische Vlecht, Gemakkelijk te installeren

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpg-fc-12-09-15
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 180pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: FC /UPC FC/PC FC/APC Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies: <0> Type vezel: singlemode 9/125um OS2
Pakket: plastic zak/Bister-doos Kabelkleur: kleur 12: zwart, wit, rood, geel, oranje, grijs, purper
Sterktelid: binnenkabel 0.9mm

Productomschrijving

Optische Vezelvlechten 12 boort FC/UPC, FC-Vezel Optische Vlecht SM LSZH 0.9mm uit

 

 

12Colorful multi-core kabel (4 boren uit, boren 6 uit, boren 8, kern 12) uit fan-out (of bundel) met schakelaars,

geschikt voor geschikte binnenconnectiviteit en distributiekaders (ODF) intensieve installatie. 

 

Eigenschap

Verbindingsdraadtypes: 2.0mm, 0.9mm.

Indicatorenpc: Toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; bezinningsvermindering ≥ 50dB; 

APC toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; Terugkeerverlies ≥ 60dB

Vezel: 4 kern 6 kern 8 kern, 10 boort, kern 12 uit.

De ventilator uit vezel heeft een speciale omhulselbescherming tegen het verdraaien weg of verwonding, 

en goede buigende eigenschappen.

MET FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC-SCHAKELAARS

Lintvezel straightly afzonderlijk in enig-kern bedradingsvlechten. 

Meestal gebruikt in kaderverbinding, eenvoudig, geschikt en economisch

Gemakkelijk te installeren, kleine grootte, grote capaciteit.

 

 

Specificatie (voor enige wijze)

 

Parameter

PC

UPC

APC

Toevoegingsverlies (dB)

≤0.30

Herhaalbaarheid (dB)

≤0.10

Uitwisselbaarheid (dB)

≤0.10

Terugkeerverlies (dB)

≥50

≥55

≥60

Het koppelen tijden

≥500

Werkende temperatuur (°C)

-40 - +75

Vezel

G652.G655

Vezellengte (m)

3.5.7.10 (in termen van klanteneisen)

 

Ordeinformatie

 

Schakelaar

Vezeltype

Kabeldiameter

Kabeljasje

Lengte

LC/UPC

9/125um

0.9mm simplex

Pvc

0.5m

LC/APC

50/125um

1.8mm simplex

LSZH

1m

FC/UPC

62.5/125um

2.0simplex

 

3m

FC/APC

50/125um OM3

3.0mm simplex

 

5m

SC/UPC

50/125um OM4

1.8mm duplex

 

SC/APC

 

2.0mm duplex

 

 

ST/UPC

 

3.0mm duplex

 

 

MTRJ/female

 

ronde 3.0mm

 

 

MTRJ/male

 

 

 

MU/UPC

 

 

 

 

MU/APC

 

 

 

 

E2000

 

 

 

 

 

Sc/UPC van de Kernbunchiness van Sc/van PC Multi de Vezel Optische Vlecht, Gemakkelijk te installeren

Sc/UPC van de Kernbunchiness van Sc/van PC Multi de Vezel Optische Vlecht, Gemakkelijk te installeren

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406