PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordBinnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP

China Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP leverancier
Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP leverancier Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP leverancier Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP leverancier Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP leverancier

Grote Afbeelding :  Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-thsd-AC02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 200 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 300pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC/APC, SC/PC Vezeltelling: 2 kernen
Toevoegingsverlies: <0> Kabeldiameter: 2*3.0mm
Type vezel: singlemode 9/125um Pakket: plastic zak
Kabelkleur: Black Sterktelid: FRP of staal

Het Koordsc/APC van het vezel Optisch Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc/UPC Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP

 

 

Beschrijving

 

Het flardkoord wat FTTH-dalingskabel gebruiken is FTTH-het flardkoord van de dalingskabel, het FTTH-flardkoord 

de lengte is over het algemeen 3-300meters. De FTTH-lengte van het het flardkoord van de dalingskabel kan worden aangepast, 

geen behoeftelas, directe installatie, sparen loonkosten, wordt nu het wijd gebruikt door belangrijke exploitanten wereldwijd, 

en ook wijd geleidelijk aan gebruikt in optische vezel video controleinstallatie.

 

De dalingskabel kan in enige kern, dubbele kern, of 4cores-structuur, enz. worden gemaakt. De dwarsdoorsnede

is cijfer-8, wordt de versterking gevestigd in het centrum van de twee cirkels, kan van metaal worden gemaakt of 

non-metal structuur, optische vezel in de geometrische center.YINGDA-technologie beperkte dalingskabel 

vezel van de gebruiks kan de kleine buigende straal G.657, leggend binnen 20mm buigende straal, geschikt voor pijpleiding 

of open bedradingswijze in gebouwen.

 

Binnenapc van de Kabelssc van het Vezel Optische Flard - Fanout van de de Dalingskabel van Sc Duplexftth Uitrustingen LSZH FRP

 

Eigenschappen

  • De speciale hoge buigende straal optische vezel, verstrekt bredere bandbreedte, verbetert 
  • de prestaties van de netwerktransmissie;
  • Twee parallelle FRP of metaalsterktelid zodat de kabel goede compressie heeft 
  • de prestaties, beschermen de vezel;
  • Eenvoudige structuur, lichtgewicht, sterke uitvoerbaarheid;
  • Het unieke groefontwerp, gemakkelijk te pellen, de geschikte verbinding, eenvoudige installatie en 
  • onderhoud;
  • Lage rook halogeen-vrije vlam - de schede of de vlam van het vertragerspolyethyleen - schede van vertragerspvc, de milieu 
  • bescherming.
  • Kan met een meerderheid van gebiedsschakelaar worden aangepast, kan bij plaats worden geëindigd.
  • wegens zijn zacht en licht, wordt het wijd gebruikt in toegangsnetwerk; zo wordt het ook genoemd binnen 
  • de de vlinderkabel van het toegangsnetwerk, en wegens zijn vorm riep vlinder optische kabel, 
  • figuur 8 kabel.

 

Toepassing

  1. Voor binnen bedrading, de kabel van het eindgebruikers direct gebruik;
  2. De bouw introducerend (dalings) kabel;
  3. De binnen bedrading van FTTH;

 

Implementatienormen

  1. YD/T1997-2009 kabel van de de vlinder de optische daling van het toegangsnetwerk
  2. Leveringslengte: 2km/spoel

 

Specificatie

 

Parameter

Enige wijze

Multimode

SPC

UPC

APC

UPC

Toevoeging los s (dB)

<0>

<0>

Terugkeerverlies (dB)

≥50

≥55

≥60

≥30

Herhaalbaarheid

≤0.2, 100 keer

Werkende temperatuur 

-40 ~ + 85 °C

Opslagtemperatuur 

-40 ~ + 85 °C

Schakelaartype

SC, SC/APC, FC, FC/APC, LC

 

Ordeinformatie

 

1. Kabeltype: Cijfer-8 of zelfstandig

2. Sterktelid: FRP of metaal

3. Schedemateriaal: LSZH, PVC

4. Vezeltelling: 1core, 2core, 4core…

5. Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2

6. Kabelkleur: wit, zwart, geel

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)