products

1 het Koordsc van het kern Zelfstandig FTTH Flard - Sc-Kabel van de Vezel de Optische Daling Zwarte FRP LSZH

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-thss-A02
Min. bestelaantal: 200 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 300pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: SC/UPC SC/PC Vezeltelling: 1core
Toevoegingsverlies: <0> Kabeldiameter: 2*3.0mm
Type vezel: Singlemode Pakket: plastic zak
Kabelkleur: Black Sterktelid: FRP of staal

Productomschrijving

Zelfstandig FTTH-Sc van het Flardkoord - Sc-Kabel van de Vezel de Optische Daling Zwarte FRP LSZH 1Core

 

 

Het flardkoord wat FTTH-dalingskabel gebruiken is FTTH-het flardkoord van de dalingskabel, het FTTH-flard 

de koordlengte is over het algemeen 3-300meters. De FTTH-lengte van het het flardkoord van de dalingskabel kan zijn 

aangepast, wordt geen behoeftelas, directe installatie, sparen loonkosten, nu het wijd langs gebruikt 

belangrijke exploitanten wereldwijd, en ook wijd geleidelijk aan gebruikt in optische vezelvideo 

controleinstallatie.

 

 

Eigenschappen

  1. De speciale hoge buigende straal optische vezel, verstrekt bredere bandbreedte, verbetert het netwerk 
  2. transmissieprestaties;
  3. Twee parallelle FRP of metaalsterktelid zodat de kabel goede compressie heeft 
  4. de prestaties, beschermen de vezel;
  5. Eenvoudige structuur, lichtgewicht, sterke uitvoerbaarheid;
  6. Het unieke groefontwerp, gemakkelijk te pellen, de geschikte verbinding, eenvoudige installatie en 
  7. onderhoud;
  8. Lage rook halogeen-vrije vlam - de schede of de vlam van het vertragerspolyethyleen - schede van vertragerspvc, de milieu
  9.  bescherming.
  10. Kan met een meerderheid van gebiedsschakelaar worden aangepast, kan bij plaats worden geëindigd.
  11. wegens zijn zacht en licht, wordt het wijd gebruikt in toegangsnetwerk; zo wordt het ook genoemd binnen 
  12. de de vlinderkabel van het toegangsnetwerk, en wegens zijn vorm riep vlinder optische kabel, 
  13. figuur 8 kabel.

 

Toepassing

  1. Voor binnen bedrading, de kabel van het eindgebruikers direct gebruik;
  2. De bouw introducerend (dalings) kabel;
  3. De binnen bedrading van FTTH;

 

Implementatienormen

 

YD/T1997-2009 kabel van de de vlinder de optische daling van het toegangsnetwerk

 

Specificatie

 

Punt

De dalingskabel van Sc FC ST LC

IL (dB)

≤0.2

Maximum IL (dB)

≤0.3

Het werk temperatuur (°C)

-40~+80

Temperatuurcyclus

-40~+75

Opslagtemperatuur (°C)

-40~+85

Uitwisselbaarheid

≤0.2

Stoptijden

1000 keer

Herhaalbaarheid

≤0.1

RL (dB)

≥45 ≥50 ≥60

Onderdompeling

Temperatuur 43°C, PH5.5 voor 7days

 

Leveringslengte:

 

2km/drum of 3km/drum (spoel), of aangepast

 

Ordeinformatie

 

1. Kabeltype: Cijfer-8 of zelfstandig

2. Sterktelid: FRP of metaal

3. Schedemateriaal: LSZH, PVC

4. Vezeltelling: 1core, 2core, 4core…

5. Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2

 

1 het Koordsc van het kern Zelfstandig FTTH Flard - Sc-Kabel van de Vezel de Optische Daling Zwarte FRP LSZH1 het Koordsc van het kern Zelfstandig FTTH Flard - Sc-Kabel van de Vezel de Optische Daling Zwarte FRP LSZH

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406