products

SMA905 ST/UPC Koord van Multimode Vezel het Optische Flard, Duplex de Vezel Optische Verbindingsdraad van Mm

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: FPC-zitten-om2-15
Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 230pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: SMA905 ST Vezeltelling: simplex 1 kern
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: Op maat
Kabeldiameter: 1.6mm Type vezel: OM2 multimode
Pakket: 1pc/plastic zak Kabelkleur: Oranje

Productomschrijving

De Verbindingsdraad van de de Optische Vezelschakelaar van SMA905 ST/UPC, Duplex de Vezelflard van Mm

 Medische koordlaser

 

De goedkeuring van de schakelaar van de hoge precisiesma905 optische vezel of betere sma-905 metaalschakelaar 

wiens eind met de bescherming van het luchthiaat, met hoge nauwkeurige malende grote optische kerndiameter uitrust 

de energievezel, het kan de algemene halfgeleiderlaser/module en de lage macht de in vaste toestand ontmoeten 

de transmissie van de de outputenergie van lasers. De schakelaar binnen gebruiks niet zelfklevende technologie, verder 

verbeterde het effect van de energiedissipatie en de levensduur om hij te ontmoeten hoge macht 

transmissie zoals Laserlassen, knipsel, enz.

 

Eigenschappen

  1. Laag toevoegingsverlies
  2. Goede herhaalbaarheid
  3. Hoog terugkeerverlies
  4. Goede uitwisselbaarheid
  5. Goede hoge en lage temperatuurcyclus
  6. Eenvoudig te gebruiken, goed trek, goed mechanisch bezit

 

Specificatie

 

Punt

Multimode

Schakelaartype

FC/SC/ST/LC (PC)

IL

≤0.3dB

RL

≥35dB

Herhaal capaciteit

≤0.1dB

Werkende temperatuur

-40℃~ +85℃

Treksterkte

15 kg of 147 N

Samenpersende sterkte

250kg/50mm of 2450N/50mm

Brutogewicht

25kg/km

 

SMA905 ST/UPC Koord van Multimode Vezel het Optische Flard, Duplex de Vezel Optische Verbindingsdraad van Mm

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406