PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch CordE2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard

China E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard leverancier
E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard leverancier E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard leverancier E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard leverancier E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard leverancier

Grote Afbeelding :  E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-ekfc-1002-03

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 230pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: E2000/APC, FC/UPC Vezeltelling: simplex 1 kern
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: Op maat
Kabeldiameter: 1.8mm Type vezel: OS2 singlemode
Pakket: 1pc/plastic zak Kabelkleur: geel

E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard

 

De vezelverbindingsdraad (ook genoemd optische vezelschakelaar) heeft schakelaars op beide einden, die worden gebruikt om te bereiken

het optische verbonden wegroerende goed; Als slechts één eind met schakelaars vlecht riep. Optische vezel 

de verbindingsdraad (het Koord/de Kabel van het Optische Vezelflard) en gelijkaardig aan coaxiale kabel, maar geen heeft netto beveiliging 

laag. Het centrum is de kern van het lichte transmissieglas (metalen kap). Multimode vezelsdiameter is um 50

~65 um, ruwweg gelijk aan de menselijk haardikte. Terwijl de enige de kerndiameter van de wijzevezel is 

8um~10um. De kern wordt omringd door een laag van glasdeklaag waarvan r.i lager is 

dan de kern om de vezel in de kern te houden. Buiten is een dun plastic jasje.

 

Technische Parameters

Schakelaar

Pools

Toevoegingsverlies

Terugkeerverlies

Typisch IL

RL typisch

CEI

Onderneming

CEI

Onderneming

 

 

Fc-SM

APC

≤0.5dB

≤0.3dB

≥ dB

≥ 30dB

≤0.2dB

≥ dB

UPC

≤0.5dB

≤0.3dB

≥ dB

≥ 30dB

≤0.2dB

≥ dB

PC

≤0.5dB

≤0.3dB

≥ dB

≥ 30dB

≤0.2dB

≥ dB

E2000-SM

APC

≤0.5dB

≤0.3dB

≥ dB

≥ 30dB

≤0.2dB

≥ dB

UPC

≤0.5dB

≤0.3dB

≥ dB

≥ 30dB

≤0.2dB

≥ dB

PC

≤0.5dB

≤0.3dB

≥ dB

≥ 30dB

≤0.2dB

≥ dB

 

Eigenschappen

  • 1000matings, verandering ≤0.18dB
  • Temperatuur: -40~+80 °C
  • Treksterkte: 45kgs (diameter 0.9 SM-vezel behalve)
  • Trillingstest: <0>

E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard

E2000/APC - FC/UPC SM SX 3.0mm 3M-Koord Gele LSZH van het Vezel het Optische Flard

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)