products

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Fpc-ss-smsx-01-02
Min. bestelaantal: 500 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 280pcs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 60,000 PCs per Maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: SC/PC SC/UPC SC/APC Vezeltelling: simplex, duplex
Toevoegingsverlies: <0> Kabel lengte: op klantenverzoek
Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.4mm Type vezel: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Pakket: 1pc/plastic zak Kabelkleur: geel, oranje, beige, blauw, purper, aqua
verlies terug: >55dBU PC, UPC>35dB, APC>60dB

Productomschrijving

Het Koordsc van het vezel Optisch Flard - Multimode 50(125) umduplex 2.0mm van Sc met Beige Klem

 

 

Verkoop punt:

  1. Toevoegingsverlies <0>
  2. Terugkeerverlies ≥ 35dB
  3. Duurzaamheid: 500 matings
  4. Werkende temperatuur: -40°C~+75°C
  5. Pakket: 1pc/plastic zak
  6. OEM etiket/merk 
  7. Productietijd: ongeveer 3-5days
  8. 100% test

Duplexverbindingsdraad/Flardkoordstructuur:Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

 

Het koord ook geroepen verbindingsdraad van het vezel is de optische flard, het de verbindingskabel tussen het materiaal en vezel de optische aanleg van kabelnetten bedrading. Het heeft een beschermend die laagjasje, over het algemeen in optische zendontvangers en einddozen wordt gebruikt.

 

Vezel optisch flard cord= connectors+cable+connector;

Schakelaar +cable van vezel de optische pigtail=.

 

De optische vezelverbindingsdraad (het Koord/de Kabel van het Optische Vezelflard) en gelijkaardig aan coaxiale kabel, maar geen heeft netto beveiligingslaag. Het centrum is de kern van het lichte transmissieglas (metalen kap). In multimode vezels, is de diameter van de kern 50 mu m~65 mu m, ruwweg gelijk aan de menselijk haardikte. Terwijl de enige de kerndiameter van de wijzevezel 8u m~10u m. is. De kern wordt omringd door een laag van glasdeklaag waarvan r.i lager is dan de kern om de optische vezelholding in de kern te maken. Buiten is een dunne laag van plastic jasje om de deklaag te beschermen.

 

Multimode vezel (Multi-mode Vezel): de kabel van het vezelflard is oranje, schakelaar en huisvestingsbeige; korte afstandstransmissie.

 

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige KlemSc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

50/1265um of 62.5/235um-de beige schakelaar van het Flardkoord; Van de de Vezelverbindingsdraad van OM3 10Gigabit Aqua de beige schakelaar

 

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige KlemSc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

OM4 Purpere kabel van vezel de Optische Duplexpatchcord; OM4 het koord purpere schakelaar van het vezel Optische Duplexflard

 

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige KlemSc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

         Duplexflardlood zonder lood van het klem de Duplexflard met klem

 

Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Herhaal capaciteit
  • Hoog terugkeerverlies
  • Wederzijdse Tussenvoegselprestaties
  • Goede temperatuurstabiliteit
  • Sterk trekbezit
  • Goedkope multimode vezelprijs, korte afstandstransmissie
  • Brede transmissiebandbreedte

 

Toepassing

  1. Vezelcommunicatiesysteem
  2. Het netwerk van de vezeltoegang
  3. Gegevenstransmissie
  4. CATV
  5. LAN
  6. Testmateriaal
  7. Optische vezelsensor

 

Specificatie

 

Punt

Enige wijze (nomomodo)

Multimode (Multimodo)

Golflengte

1310&1550nm

850&1300nm

Vezeltype

9/125um

62.5/125um, 50/125um, 50/125um

 OM3,50/125um OM4

Schakelaartype

SC ST FC LC MU MTRJ E2000 DIN D4 ESCON

Toevoegingsverlies gemiddeld

≤0.3dB

≤0.3dB

Max. toevoegingsverlies

≤0.5dB

≤0.5dB

Terugkeerverlies

UPC≥55dB; APC≥65dB

≥20dB

Werkende temperatuur

-40~+75℃

Opslagtemperatuur

-40~+85℃

 

Sc - Koord 50 (125) um Duplex 2.0mm van Multimode Vezel Optisch Flard van Sc met Beige Klem

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406