products

OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC-

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MT-08-OM2
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 160 PCs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: MT Type vezel: OM2
Vezeltelling: 8 vezels Toepassing: Qsfp-AOC

Productomschrijving

12 vezelmt - MT-Flardkoorden voor QSFP+AOC-Modules

 

 

12-vezel MT-MT-flardkoorden die in de parallelle actieve optische kabels van de vezel optische module worden gebruikt 

(QSFP+AOC), gebruik MT-Metalen kap met beperkte verliezen, de Schone Kromme van Corning OM2, OM3 of OM4 vezel 

om laag te bereiken - vermindering.

 

OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC-

 

Toepassing


De Module van ● QSFP+AOC 
● Multi-Kanalenmateriaal

 

Normennaleving

 

● De beklede kabel is volgzaam met NFPA 262 Optische Vezel Niet geleidende Voltallige vergadering 

   (OFNP) of CEI-60332 Lage Rook Nul de vlamclassificatie van Halogeen(lszh).

● Volgzaam aan Richtlijn 2002/95/EC (RoHS) en BEREIK SvHC.

 

De Specificatie van schakelaarprestaties

 

Schakelaartype

12-vezel MT-Metalen kap

Pools

PC (MM.)

Typisch toevoegingsverlies,

≤ 0.30 dB

Toevoegingsverlies, max.

≤ 0. 5 dB

Duurzaamheid (500 Matings)

<>

 

 

De Prestatiesspecificaties van de vezelkabel

 

Vezeltelling

8 vezel

Buitendiameter

3.1 ± 0.1mm

Buitenjasjekleur

OM2 (Sinaasappel), OM3 (Aqua), (Purper) OM4

Buitenjasjemateriaal

LSZH, OFNP, OFNR

Treksterkte

300N

Werkende Temperatuur

-40 ~ +85°C

Opslagtemperatuur

-40 ~ +85°C

 

OM2 MT van de de Vezelkabel van MPO MTP - MT-Flardkoorden voor Modules van QSFP + AOC-

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406