PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPOOranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard

China Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard leverancier
Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard leverancier Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard leverancier Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard leverancier

Grote Afbeelding :  Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MTPf-12FC-OM2-02-20

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 160 PCs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: MPO-wijfje Type vezel: OM2
doorbraakuitrusting: Square Vezeltelling: 12 vezel FC
Toevoegingsverlies: <0> Kabel: vlak lint

Fan-out van MPO MTP flardkoord, OM1 (62.5/125um), de Ventilator van MTP FC
Uit de Assemblageom2 62.5/125um Sinaasappel van de Vezelkabel
 
 
Beschrijving
 
MPO/MTP Fan-out de Assemblage wordt ontworpen voor hoogte - de dichtheidstoepassingen met vereisen 
hoge prestaties en snelle installatie. MPO/MTP fan-out de assemblage is genummerd 
voor volledige trace-ability. Beschikbaar in 12 kernconfiguratie, deze ruimtebesparingsassemblage 
komt met of MTP-Mannetje of de Vrouwelijke Schakelaars van MTP op één eind en LC, Sc, FC, 
of Schakelaars MT-RJ op het andere eind. Zij zijn beschikbaar in lengten zijn 10, 20, 
30 meters, douanelengten zijn op verzoek beschikbaar. Zij zijn beschikbaar in 4, 6, 8, 
of 12 configuraties van het vezellint.
 
Eigenschap

  1. Gebruiksklaar
  2. Overgang van Boomstambackbone naar Vezelrek
  3. 12 kernenconfiguratie (de Optie van de Douaneorde)
  4. 65 - 75% ruimtevermindering in vergelijking met traditionele Flardkoorden
  5. MPO ventilator-outs-waait genummerd voor trace-ability
  6. Testrapport met elke assemblage

 
Specificatie
 

Parameter

Oppoetsende Schakelaar (a)

Oppoetsende Schakelaar (b)

Oppoetsende Schakelaar

MPO (MM.)

MPO-APC

SM (SC, LC, FC, MT-RJ)

MM. (SC, LC, FC, MT-RJ)

Toevoegingsverlies (IL) 

<>

<>

<>

<>

Terugkeerverlies (RL) 

> 30dB

> 60dB

> 50dB

> 35dB

Het koppelen Cycli Deltail

<>

Het Type van vezelkabel

Enige wijze: G652D of G657A;
Multiwijze: OM1, OM2, OM3;

Kabelkleur

Geel voor de vezel van SM G652 en G657A-;
Sinaasappel voor de HEREN OM1 en OM2 vezel;
Aqua voor de HEREN OM3 vezel;

Kabeljasje

Lint/Fan-out (LSZH/pvc)

Het flardkoord trekt Kracht terug

5N

Werkende Temperatuur

-20°C~+70°C

Opslagtemperatuur

-40°C~+80°C

 
Naakte Vezelkleuren
 

Nr

8 lintvezel

Nr

12 lintvezel

1

Blauw

1

Blauw

2

Sinaasappel

2

Sinaasappel

3

Groen

3

Groen

4

Bruin

4

Bruin

5

Grijs

5

Grijs

6

Wit

6

Wit

7

Rood

7

Rood

8

Zwart

8

Zwart

9

Geel

9

Geel

10

Viooltje

10

Viooltje

11

Roze

11

Roze

12

Aqua

12

Aqua

 
Ordeinformatie
 

P/N

Beschrijving

MPOm-12FC-OM1

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-12xFC UPC 1m

MPOm-62FC-OM1

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m

MPOm-12FC-OM2

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-12xFC UPC 1m

MPOm-62FC-OM2

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m

MPOm-12FC-OM3

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-12x FC UPC 1m

MPOm-62FC-OM3

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m

MPOm-12FC-OM4

MPO-Fan-out flardkoord, OM4, 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-12x FC UPC 1m

MPOm-62FC-OM4

MPO-Fan-out flardkoord, OM4, 
De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m

MPOm-62FC-OM1-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 
MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62SC-OM2-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 
MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62FC-OM3-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 
MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62FC-OM4-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM4
MPO mannelijk-6xDuplex FC UPC 1m Oranje uni-laars

 
Oranje Vlakke de Vezelkabels van MPO MTP OM1 (62.5/125um), FC-Ventilator - uit Koord van het Vezel het Optische Flard

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)