products

Van de de Kernvezel van FC 12 de Boomstamkabel, van het de Kabellint van MTP MPO Enige Wijze 0.9mm van 3M

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MTPf-12FC-OS1-02-09
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 160 PCs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: MPO-mannetje Type vezel: OS1 SM-multi-vezelkabel
Kabeltype: de kabel van het multi-vezellint Vezeltelling: 12 vezel FC
Toevoegingsverlies: <0> Pakket: Vacuüm/plastic verpakking

Productomschrijving

MPO FC 12 boort de Kabel van de Vezelboomstam, van het de Kabellint van MTP MPO Enige Wijze 0.9mm van 3M uit

 

 

MPO-koord van het vezel is het optische flard samengesteld uit hoge precisieschakelaars en kabels, geschikt voor 

hoog telecommunicatiesysteem - de connectiviteitsoplossingen van het dichtheidsnetwerk. Buiten 

de schakelaar is nauwkeurige plastic delen, met inbegrip van duw en trekkracht nauwkeurig stopsluitmechanisme, 

SPELDnaald om nauwkeurige aanpassing te verzekeren. Over het algemeen boort gebruik 4 kern, 8, 12 kern optische vezel uit 

lintkabel. De de optische vezelverbindingsdraad van MPO heeft hoge nauwkeurigheidsmetalen kap en hoogte - optische kwaliteit 

vezelkabel, door unieke het malen van ons bedrijf technologie, de metalen kap zorgvuldig wordt vervaardigd die 

het eindgezicht heeft beide type: PC en APC. Het heeft ook hoge nauwkeurige MPO-adapter, lage toevoeging 

verlies, dat optische stabiliteit op lange termijn en mechanische eigenschappen verzekert.

 

 

Eigenschappen

  1. Leef G5982 & IEC61754 na - JIS
  2. de multischakelaar van de kern optische vezel
  3. Mult-vezel beëindiging van 4f, 8F, 12F & 24F vezels
  4. precisie multikern opgenomen spaander van MT Femule van Precisiemultifiber
  5. pushpulll sluiten het Balans sluiten
  6. kan mannelijk/vrouwelijk gezamenlijk Mannelijke en Vrouwelijke schakelaartype kiezen
  7. kan een lintkabel en micro- kabel kiezen
  8. Naakt & maakte Lint en Mic om kabel ruw

 

 

Technische Beschrijving

 

MPO/MTP schakelaar

Norm

SM MT-Metalen kap

Met beperkte verliezen (Elite)

SM MT-Metalen kap

Norm

De HEREN MT Metalen kap

Met beperkte verliezen

De HEREN MT Metalen kap

Toevoegingsverlies

Typisch (dB)

0.35

0.20

0.35

0.20

Maximum (dB)

0.75

0.35

0.60

0.35

Terugkeerverlies (dB)

≥50 voor APC (8 Hoek Pools)

≥20 voor PC

≥35 voor PC

Mannetje/Wijfje

Partner: Met Spelden, Wijfje: Zonder Spelden

Abilty uitwisseling (dB)

≤0.3 (verbind willekeurig)

Treksterkte (dB)

≤0.3 (Maximum 66N)

Trilling (dB)

≤0.3 (10-55Hz)

Temperaturenwaaier (dB)

≤0.3 (- 40~75℃, 42Cycles)

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

MPO-male/APC/12F-FC/UPC/SM/Φ0.9-L/L1-RJ

① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦ ⑧ ⑨ ⑩

 

① 

Schakelaar Type1#

MPO-Mannelijk MPO-wijfje,

Eindgezicht

APC, PC

Vezeltelling

4.8.12 & 24 MT-Vezels

Schakelaartype 2#

MPO/female*, MPO-Mannetje, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000

Eindgezicht 2#

PC, UPC, APC

⑥ 

Vezelwijze

SM=Singlewijze, MM=Multi-Wijze (50,62.5, OM2, OM3, OM4)

Vlechtdiameter

Φ2, Φ0.9

Kabellengte

L=1,2,3,4… Meter

Vlechtlengte

L1=0.5, 0.6, Meter 1.0

Temperaturenwaaier

RJ: De Kabel van het jasjelint, Rb: Naakte Lintkabel, MC: 250um mini ronde kabel

 

Van de de Kernvezel van FC 12 de Boomstamkabel, van het de Kabellint van MTP MPO Enige Wijze 0.9mm van 3M

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406