PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPO100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua

China 100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua leverancier
100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua leverancier 100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua leverancier 100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua leverancier 100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua leverancier

Grote Afbeelding :  100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MTPf-62LC-OM3-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 160 PCs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: Het mannetje van MPO MTP Type vezel: 10G OM3
Kabeltype: Bundelkabel Vezeltelling: 12 vezel - 6 duplexlc
Toevoegingsverlies: <0> Pakket: Vacuüm

100G de Kabel van OM3-300 QSFP MPO MTP met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua
 
 
MPO/MTP (de pre-Geëindigde) ventilator uit Assemblage staat voor snelle plaatsing van het gebied van het multi-havenflard toe 
connectiviteit in high-density.
Het netwerk en de gegevens van het opslaggebied centreren LAN toepassingen, die voldoende gebruik van horizontaal verzekeren en 
de verticale rekwegen door het gebruik van kleine vorm calculeren kabel in.
 
Bouw met modulaire MPO/MTP-connectiviteit en LC/SC/FC-de connectiviteit, deze assemblage verstrekt 
verenigbaarheid, flexibiliteits en systeemprestaties in hoogte - het materiaal van de dichtheidslan/san schakelaar 
distributiegebied.
 
MTP/MPO eigenschappen en Voordelen:
 
1. Gebruik MPO-Schakelaars - kleine van van Vormfactor, 12Fibers of 24Fibers balans optische schakelaars.
2. Snelle Plaatsing - specifieke de Toepassing ontwerpt Kleermakersconfiguratie en doorbraakbouw
    aan toepassingsvereisten om afval te minimaliseren, om kabelbeheer te optimaliseren, om plaatsing te verzenden,
    en verbeter flexibiliteit en manageability voor lagere installatiekosten.
 
3. Geëindigde fabriek - verstrekt, scalable oplossing snel-aan-opstel om betrouwbaarheid te verbeteren 
    en druk installatietijd en kosten.
 
4.100% getest (verstrekte testgegevens) - verzekert geverifieerde optische prestaties voor beter 
    netwerkintegriteit.
 
5. High-density kabel - de ruimte van de Gebruiksweg efficiënter om manageability te verbeteren en 
    druk installatiekosten.
 
6. Geoptimaliseerde Prestaties - Assemblage die met MPO/MTP-OECE eigenaar wordt geconstrueerd met beperkte verliezen 
    MT-het oppoetsen verstrekt laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies, die veranderlijkheid minimaliseren voor 
    betere het verliesprestaties van de kanaalverbinding.
 
7. Normennaleving:
 
- De beklede kabel is volgzaam met NFPA 262 Optische Vezel Niet geleidende Voltallige vergadering (OFNP) 
   of CEI-60332 Lage Rook Nul de vlamclassificatie van Halogeen(lszh), volgzaam met Richtlijn 
   2002/95/EC (RoHS) en BEREIK SvHC.
 
- MPO-de schakelaar voldoet aan CEI-61754-7 & eia/tia-604-5.
 
 
MPO-Details

  • MPO-de flardkabels worden gebruikt om de interconnecties tussen de MPO-cassettes te maken 
  • of de verbindingen aan actief materiaal met MPO/MTP zetten om. 
  • In gevallen waarbij een MPO-flardkoord (door een MPO-koppeling) met een andere wordt verbonden 
  • MPO-flardkabel, één van de twee MPO-schakelaars moet mannelijk zijn (uitgerust met spelden). 
  • MPO-de flardkabels zijn beschikbaar in 3 verschillende configuraties van de draadkaart: Rechtstreeks, 
  • Weggeknipte het totaal of het Paar knipte MPO-flardkabels weg is beschikbaar in multi-mode en 
  • single-mode vezelkabel.

 
Schakelaarsspecificatie
 

Punt

SM

 MM.

Vezeltelling

8,12,24 kern

Pools

PC, APC

PC

Huisvestingskleur

(Groene) norm, (gele) Elite

(Beige) norm, Elite (aqua)

Toevoegingsverlies

norm

≤0.7dB

≤0.5dB

Elite met beperkte verliezen

≤0.35dB

≤0.3dB

Terugkeerverlies

PC≥50dB; APC≥60dB

≥30dB;

Duurzaamheid (500times)

≤0.2dB

Testgolflengte

1310/1550nm

850x1310nm

 
De specificatie van de vezelkabel
 

Vezeltype

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Vezeltelling

8, 12, 24, 48, 72, 96 Kernen

Buitendiameter

3.0mm (8/12Core), 5.5mm (24cores) of aangepast

Buitenjasjekleur

(Geel) OS2, OM2 (Sinaasappel), OM3 (aqua), OM4 (aqua), of aangepast

Buitenjasjemateriaal

LSZH, OFNP, OFNR

Treksterkte

500N

Werkende temperatuur

-20 aan + 70°C

Opslagtemperatuur

-40 aan + 70°C

 

 

De structuur van de assemblagekabel:

100G de Kabel van OM3-300 QSFP MTP MPO met 6 x LC Duplexuniboot Schakelaar Aqua


 
Ordeinformatie
 

P/N

Beschrijving

MPOm-62LC-S62-u

MPO-Fan-out flardkoord, OS2 (G652D), 
MPO/APC mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Gele uni-laars

MPOm-62LC-S67U

MPO-Fan-out flardkoord, SM (G655A), 
MPO/APC mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Gele uni-laars

MPOm-62LC-OM1-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 
MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62LC-OM2-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 
MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62LC-OM3-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 
MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62LC-OM4-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM4
MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)