PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPOMTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

China MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel leverancier
MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel leverancier MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel leverancier MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel leverancier MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel leverancier

Grote Afbeelding :  MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MPOf-12LC-OM2-03

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 160 PCs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: MPO-wijfje Type vezel: OM2 50/125um
Kabeltype: Bundelkabel Vezeltelling: 12 vezels LC
Toevoegingsverlies: <0> Pakket: Vacuüm

12 vezels MTP aan de vrachtwagenkabel van LC/van Sc/ST/FC-, Norm 12 - MTP-de Kabel van de Doorbraakuitrusting

 

 

MTP is de hoge dichte graad van optische vezel pre-verbindt systeem, dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is: 

De toepassing van gegevenscentra met hoog dicht graadmilieu, 

De optische vezel aan het gebouw

De interne schakelaartoepassing in vezelmateriaal zoals Splitser, 40G/100G SFP en SFP+

 

De kabel van het de vezelflard van YINGDA MTP is volgzaam volgens (focis-5) norm CEI-61754-7 en tia-604-5.

 

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

 

MTP&MPO verschil

De termijn MTP is een gedeponeerd handelsmerk van de V.S. Conec, die werden binnen de tendens hebben 

Communicatie van de Europe&Americanvezel gebieden momenteel.

 

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

 

Nota's:
Tevreden vriendelijk aan keus beste voor uw project van boven de twee soorten 8 vezel MTP 

de seriemethodes van de uitrustingskabel.
In het 40/100GbE-project, worden 8 optische vezels vereist.

 

De Illustratie van de assemblagestructuur

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

          van de 12-vezel de structuur mini-Kernkabel

 

Specificatie:

 

Enige wijze

Multimode

Toevoegingsverlies

≤0.3dB

≤0.3dB

Terugkeerverlies

≥50dB (PC)

≥20dB

Herhaalbaarheid

≤0.1

≤0.1

Duurzaamheid

≤0.2 dB typische verandering, 1000 matings

≤0.2 dB typische verandering, 1000 matings

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

≤0.2dB

Treksterkte

≥10kg

≥10kg

Werkende Temperatuur

-40 aan + 80°C

-40 aan + 80°C

Opslagtemperatuur

-40 aan + 80°C

-40 aan + 80°C

 

 

Van de de Uitrustingenvezel van MTP de Hybride het Flardkabels worden geëindigd met MTP-schakelaar op één eind 

en ander eind met de schakelaars van LC, van FC, van Sc, ST, of MTRJ-om een verscheidenheid van vezel aanleg van kabelnetten te ontmoeten 

vereisten.


1. De standaarddiameter van de MTP-kabel is 3.0mm.
2. De diameter van takkabel kunnen zou zijn kiest als 0.9mm, 2.0mm

3. YINGDA kan ook douane de trekkende ogen /plug op verzoek.

 

MPO - LC12 herstelt Koordverbindingsdraad MM. 50/125UM 2.0MM om LSZH G657A1 2Meters Meer Beelden

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

  1. Kabeldiameter: 2,0mm bundelkabel, kleur: sinaasappel
  2. multimode vezel: 50/125,62.5/125um, OM3, OM4 beschikbare kabel
  3. De kabel kan in ribbonevezels, op klantenverzoek worden veranderd
  4. De vezeltelling kan zijn: 8fibers, kan 12fibers of 24fibers allen maken
  5. Schakelaars: SC, LC, ST, FC, ENZ. MPO/MTP
  6. MPO-Schakelaars: wijfje of mannetje

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel

Fanout uitrustingen: heatshrinkable fanout uitrustingen om type, de vierkante uitrustingen van de typedoorbraak kunnen worden gebruikt.

 

 

MTP aan de Kabel van de de Vezelvrachtwagen van LC/van Sc/ST/FC-, 12 Standaard het Flardkoord van de Uitrustingsvezel 

Uit kunnen de vlechten ook bundel12cores kleurrijke norm, 0.9mm, op klantenverzoek zijn.

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)