products

Multimode van het de Kabelom3 10G Vlakke OFNR Lint van MTP MPO de Kabelassemblage

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MPOf-12LC-OM3-09
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1 PC-doos, 160 PCs/kartondoos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: MPO-wijfje Type vezel: 10G OM3 50/125um
Kabeltype: falt lintkabel Vezeltelling: 12 vezels LC
Toevoegingsverlies: <0> Pakket: Vacuüm

Productomschrijving

Fanout MPO aan LC-Flardkoord, de Kabelassemblage van het 12 Vezelsmpo OM3 10G Vlakke OFNR Lint

 

 

MPO-Fan-out de Kabelassemblage wordt ontworpen voor hoogte - de dichtheidstoepassingen met vereisen hoogte 

prestaties en snelle installatie zonder beëindiging ter plaatse. Alle fan-out kabelassemblage 

zijn fabriek die wordt en om wordt getest geëindigd om geverifieerde optische prestaties te leveren en betrouwbaarheid voor 

betere netwerkintegriteit.

 

 

Eigenschappen

  1. Hoge Prestaties in IL & RL
  2. Beschikbaar in vezel 8.12 en 24
  3. Nauwkeurige afmeting
  4. Aangepaste furcation lengte om verschillende installatiesituaties te verzorgen
  5. De interface van de enig-vezelschakelaar beschikbaar in Sc, LC, MTRJ, in vormen van Simplex of Duplexkanaal
  6. De keus van de hogere steunen verzendt Ethernet en Vezelkanaaltoepassingen (OM3, OM4 en OS1/OS2-vezels), en toepassingen met erfenis multimode vezel (OM1 of OM2).

 

Toepassingen

  1. De Infrastructuur van het gegevenscentrum
  2. De netwerk-Vezel van het opslaggebied Kanaal
  3. Nieuwe 40 & 100Gps-Protocollen

 

Specificatie

 

MPO-schakelaars

 

Vezeltype

Enige wijze

Multimode

Parameter

Norm 

Met beperkte verliezen

Norm 

Met beperkte verliezen

Max. IL

<0>

<0>

<0>

<0>

Terugkeerverlies

>60dB

Niets

Duurzaamheid

500matings

Werkende temperatuur

-40 ~+85 °C

Testgolflengte

1310nm

850nm

 

Generische Schakelaars

 

Vezeltype

Enige wijze

Multimode

Parameter

UPC

APC

PC

Max. IL

<0>

Terugkeerverlies

>55dB

>60dB

>25dB

Duurzaamheid

1000matings

Werkende temperatuur

-40 ~+80 °C

Testgolflengte

1310nm

850nm

 

Multimode van het de Kabelom3 10G Vlakke OFNR Lint van MTP MPO de Kabelassemblage 

Ordeinformatie

 

P/N

Beschrijving

MPOm-12LC-OM3

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-12x LC UPC 1m

MPOm-62LC-OM3

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOm-62LC-OM3-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 

MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

 

 

Multimode van het de Kabelom3 10G Vlakke OFNR Lint van MTP MPO de Kabelassemblage

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406