products

De multi - de Kabel van de Vezelbundel MTP MPO, MPO - LC-Fan herstelt uit Koord 2mm

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: MTPf-24-S62-10
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 150pcs/carton-doos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Connector: MTP-wijfje Type vezel: G652D enige wijze OS1
Kabeltype: gele bundel optische kabel Vezeltelling: 24 vezels LC
Toevoegingsverlies: <0> Pakket: Vacuüm

Productomschrijving

24 de Kabel van het het Flardkoord MTP MPO van de kernen multi-Vezel, MPO - LC-de Fan herstelt uit Koord 2mm

 

 

 

Beschrijving

MPO/MTP Fan-out de Assemblage wordt ontworpen voor hoogte - de dichtheidstoepassingen met vereisen hoogte 

prestaties en snelle installatie. MPO/MTP fan-out de assemblage is genummerd voor hoogtepunt 

trace-ability. Beschikbaar in 12 kernconfiguratie, deze plaats besparingsassemblage uit elkaar komt met 

of MTP-Mannetje of de Vrouwelijke Schakelaars van MTP op één eind en Schakelaars LC, Sc, FC, of MT-RJ 

op het andere eind. Zij zijn beschikbaar in lengten zijn 10, 20, 30 meters, zijn de douanelengten 

beschikbaar op verzoek. Zij zijn beschikbaar in 4, 6, 8, of 12 configuraties van het vezellint.

 

 

Eigenschap

  1. Gebruiksklaar
  2. Overgang van Boomstambackbone naar Vezelrek
  3. 12 kernenconfiguratie (de Optie van de Douaneorde)
  4. 65 - 75% ruimtevermindering in vergelijking met traditionele Flardkoorden
  5. MPO ventilator-outs-waait genummerd voor trace-ability
  6. Testrapport met elke assemblage

 

 

Specificatie

 

Parameter

Oppoetsende Schakelaar (a)

Oppoetsende Schakelaar (b)

Oppoetsende Schakelaar

MPO (MM.)

MPO-APC

SM (SC, LC, FC, MT-RJ)

MM. (SC, LC, FC, MT-RJ)

Toevoegingsverlies (IL) 

<>

<>

<>

<>

Terugkeerverlies (RL) 

> 30dB

> 60dB

> 50dB

> 35dB

Het koppelen Cycli Deltail

<>

Het Type van vezelkabel

Enige wijze: G652D of G657A;

Multiwijze: OM1, OM2, OM3;

Kabelkleur

Geel voor de vezel van SM G652 en G657A-;

Sinaasappel voor de HEREN OM1 en OM2 vezel;

Aqua voor de HEREN OM3 vezel;

Kabeljasje

Lint/Fan-out (LSZH/pvc)

Het flardkoord trekt Kracht terug

5N

Werkende Temperatuur

-20°C~+70°C

Opslagtemperatuur

-40°C~+80°C

 

Naakte Vezelkleuren

 

Nr

8 lintvezel

Nr

12 lintvezel

Nr

24 lintvezel

1

Blauw

1

Blauw

1x13

Blauw

2

Sinaasappel

2

Sinaasappel

2x14

Sinaasappel

3

Groen

3

Groen

3x15

Groen

4

Bruin

4

Bruin

4x16

Bruin

5

Grijs

5

Grijs

5x17

Grijs

6

Wit

6

Wit

6x18

Wit

7

Rood

7

Rood

7x19

Rood

8

Zwart

8

Zwart

8x20

Zwart

9

Geel

9

Geel

9x21

Geel

10

Viooltje

10

Viooltje

10x22

Viooltje

11

Roze

11

Roze

11x23

Roze

12

Aqua

12

Aqua

12x24

Aqua

 

 

Ordeinformatie

 

P/N

Beschrijving

MPOmA-12LC-S62

MPO-Fan-out flardkoord, OS2 (G652D), 

Gele MPO/APC mannelijk-12xLC UPC 1m

MPOmA-62LC-S62

MPO-Fan-out flardkoord, OS2 (G652D), 

Gele MPO/APC mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOmA-12LC-S67

MPO-Fan-out flardkoord, SM (G655A), 

Gele MPO/APC mannelijk-12xLC UPC 1m

MPOmA-62LC-S67

MPO-Fan-out flardkoord, SM (G655A), 

Gele MPO/APC mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOm-12LC-OM1

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-12xLC UPC 1m

MPOm-62LC-OM1

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOm-12LC-OM2

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-12xLC UPC 1m

MPOm-62LC-OM2

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOm-12LC-OM3

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-12x LC UPC 1m

MPOm-62LC-OM3

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOm-12LC-OM4

MPO-Fan-out flardkoord, OM4, 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-12x LC UPC 1m

MPOm-62LC-OM4

MPO-Fan-out flardkoord, OM4, 

De Sinaasappel van MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m

MPOm-62LC-S62-u

MPO-Fan-out flardkoord, OS2 (G652D), 

MPO/APC mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Gele uni-laars

MPOm-62LC-S67U

MPO-Fan-out flardkoord, SM (G655A), 

MPO/APC mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Gele uni-laars

MPOm-62LC-OM1-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM2 (50/125um), 

MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62LC-OM2-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM1 (62.5/125um), 

MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62LC-OM3-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM3 (50/125um), 

MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

MPOm-62LC-OM4-u

MPO-Fan-out flardkoord, OM4

MPO mannelijk-6xDuplex LC UPC 1m Oranje uni-laars

De multi - de Kabel van de Vezelbundel MTP MPO, MPO - LC-Fan herstelt uit Koord 2mm

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406