PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPO

De gegevens centreren de Multivlakte van de Wijzemtp MPO Kabel Om4, de Kabelassemblage van het Vezel Optische Flard

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

De gegevens centreren de Multivlakte van de Wijzemtp MPO Kabel Om4, de Kabelassemblage van het Vezel Optische Flard

China De gegevens centreren de Multivlakte van de Wijzemtp MPO Kabel Om4, de Kabelassemblage van het Vezel Optische Flard leverancier

Grote Afbeelding :  De gegevens centreren de Multivlakte van de Wijzemtp MPO Kabel Om4, de Kabelassemblage van het Vezel Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Mpof-12f-om4-15

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 200pcs/carton-doos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: De vrouwelijke schakelaar van MPO MTP Type vezel: multimode OM4
Kabeltype: lint vlakke kabel Vezeltelling: 24 vezels
Kabelkleur: purper Kabeljasje: LSZH of pvc
Toevoegingsverlies: <0> verlies terug: >35dB
Pakket: Vacuüm

24 het Flardkabel van vezelsmpo Mtp, van de Kabelmpo van het Gegevenscentrum de Schakelaarom4 Vlakke Kabel

 

 

Beschrijving

 

YINGDA-aanbieding allerlei MPO/MTP-kabels van het vezel de optische flard, zijn zij 12/24 pre-geëindigde vezelkabel 

met MPO/MTP-schakelaars op beide einden. Deze MPO/MTP-vezelkabels zijn OFNP-geschatte Voltallige vergadering, OFNR 

Geschat stootbord of LSZH-jasje. Deze kabels kunnen 12/24 vezel 4.5mm zijn lint, 3mm rond of naakt lint 

kabel. MTP/MPO die systeem telegraferen is ideaal gezien geschikt voor een hoogte - dichtheidsmilieu dat eist 

de ruimtedichtheid van de besparingskabel en de innovatieve oplossingen van het kabelbeheer. Installeer eenvoudig MTP/MPO 

de vezelkabels binnen het gebouw en verbinden met het achtergedeelte van een het flardpaneel van MTP/MPO of ruw gemaakt 

fan-out. Behalve de enige kabel van de wijzempo/mpo vezel, verstrekken wij ook al andere vezelwijze van MPO/MTP

vezelkabels.

 

Beschikbare vezel: Corning ClearCurve 9/125 (Geel OS2,), Corning InfiniCor 62.5/125 (OM1, Sinaasappel), 

Corning ClearCurve 50/125 (Geel OM2,), Corning ClearCurve 50/125 (OM3, OM4, Aqua).

 

 

Verkoop punt

  1. Vezeltelling: 12/24 Vezelmpo schakelaars
  2. Schakelaar: MPO/MTP-MPO/MTP
  3. Kabeltype: vlakke lintkabel
  4. Geslacht: Mannelijk-mannelijk, vrouwelijk-Vrouwelijk, Male-Female
  5. Jasjemateriaal: Stootbord (OFNR), Voltallige vergadering (OFNP) of LSZH
  6. Lengte: Klantenlengte op verzoek
  7. OM4 MPO/MTP-het jasje van de vezelkabel: purpere kleur.

 

Eigenschap

  • Hoge Prestaties in IL & RL
  • Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
  • Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
  • Geschikt voor MPO/MTP-toepassing
  • Ruwheid om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
  • Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden

 

Specificatie

 

Vezeltype

Enige mdoe (APC poetsmiddel)

Multiwijze (het vlakke poetsmiddel van PC)

Parameter

Norm

Met beperkte verliezen

Norm 

Met beperkte verliezen

Max. Toevoegingsverlies

<0>

<0>

<0>

<0>

Terugkeerverlies

>60dB

NIETS

Duurzaamheid

500 het koppelen

Werkende temperatuur

-40°C ~+85°C

Testgolflengte

1310nm

850nm

 

 

Toepassing

  1. De verbindingen van het optische omschakelings inter-kader
  2. De hoge toegang van de de kaartrand van de vezeldichtheid
  3. De kabels van de serieboomstam
  4. Gegevenscentrum aanleg van kabelnetten

 

Kabelstructuur:

 

De gegevens centreren de Multivlakte van de Wijzemtp MPO Kabel Om4, de Kabelassemblage van het Vezel Optische Flard 

 

 

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)