PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPO

Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

China Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord leverancier
Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord leverancier Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord leverancier Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord leverancier

Grote Afbeelding :  Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Mpof-12f-s62-10

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 200pcs/carton-doos
Levertijd: 7 dagen na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: Het wijfje van MPO MTP Type vezel: enige wijze G652D
Kabeltype: ronde binnenkabel Vezeltelling: 12 vezels
Kabelkleur: geel Kabeljasje: LSZH
Toevoegingsverlies: <0> Maximum toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: >60dB golflengte: 1310nm 1550nm

Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

 

 

 

Beschrijving

MPO-koord van het vezel is het optische flard samengesteld uit hoge precisieschakelaars en kabels, geschikt 

voor hoog telecommunicatiesysteem - de connectiviteitsoplossingen van het dichtheidsnetwerk. Buiten 

de schakelaar is nauwkeurige plastic delen, met inbegrip van duw en trekkracht nauwkeurig stopsluitmechanisme, 

SPELDnaald om nauwkeurige aanpassing te verzekeren. Over het algemeen boort gebruik 4 kern, 8, 12 kern optische vezel uit 

lintkabel. De de optische vezelverbindingsdraad van MPO heeft hoge nauwkeurigheidsmetalen kap en hoogte - kwaliteits optische vezel 

kabel, door unieke het malen van ons bedrijf technologie, het metalen kapeind zorgvuldig wordt vervaardigd dat 

het gezicht heeft beide type: PC en APC. Het heeft ook hoge nauwkeurige MPO-adapter, laag toevoegingsverlies, 

welke optische stabiliteit op lange termijn en mechanische eigenschappen verzekert.

 

 

Bijbehorende Normen

  1. Ontmoet CEI Standaard61754-7& JIS C5982
  2. Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c
  3. Parallelle Optica
  4.   - Het optische werkende Volgzame Forum van Internet (OIF)
  5.  - Volgzame Infiniband
  6.  Infiniband
  7. - 10G Volgzaam Vezelkanaal
  8. - 40G en 100G IEEE 802.3
  9. - QSFP

 

 Eigenschappen

  1. Hoge Prestaties in IL & RL
  2. 4.8.12 en 24fiber-schakelaarbeëindiging en assemblage
  3. Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
  4. Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
  5. Geschikt voor MPO/MTP-toepassing  
  6. Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
  7. Poetst de kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype te onderscheiden, type op en
  8. of schakelaarrang

 

Toepassingen

  • De verbindingen van het optische omschakelings inter-kader
  • De hoge toegang van de de kaartrand van de vezeldichtheid
  • De kabels van de serieboomstam
  • Gegevenscentrum aanleg van kabelnetten

 

 

Specificatie 

 

Punt

SM

MM.

Kabel OD

MAXIMUM 5.5mm

Vezeldiameter

9/125um

62.5/125um 50/125um

Toevoegingsverlies

  APC<0.7 dB

PC<0.7 dB

Terugkeerverlies

 APC>60 dB

PC>25 dB

Tussenvoegsel-trekkracht test

(500times) <0.5 dB

Het uitwisselen vermogen

<0.5 dB

Werkende temperatuur

﹣ 40℃~+80℃

 

 

Ordeinformatie

  1. MPO/MPT schakelaar: MPO/PC, MPO/APC, MTP/PC, MTP/APC, wijfje of mannetje
  2. Vezeltype: Enige wijze (Vezels 4Fibers/8Fiber/12), Multiwijze 50/125, 
  3. 50/125-OM3, OM4
  4. MPO kan fan-out of uitrustingskabel zijn assemblage, zoals mpo/pc-LC of FC, Sc, ST, enz.
  5. Verwante producten: MPO/MTP adapters, de distributiekader van MPO/MTP ODF, einddoos, 
  6. of naakte het lintadapter van MTP. Als verzoek hebben, gelieve met direct ons te contacteren
  7. Enige wijze 12 Vezel Optische MTP MPO Kabel, MPO-de Verbindingsdraad van de de Vrachtwagenkabel van het Flardkoord

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)