products

Van de het Staalbuis van GPON Passieve de Hoge Prestatiesplc Optische Vezelsplitser G652D G657A1 G657A2 Hytrel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: 1X32
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 20pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
gespleten verhouding: 1X32 minimodule Connector: SC/UPC simiplex
Type vezel: enige wijze G657A1 Toevoegingsverlies: 16.5dB
Uniformiteit (Max.): 1.5dB golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.3dB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
Buisafmeting: 60*12*4mm

Productomschrijving

1*32 de passieve Plc Doos Lage Pdl, Laag Toevoegingsverlies van de Optische Vezelsplitser voor Vezel aan het Huis

 

Wordt de vezel optische splitser gebruikt om een vezeloptische straal in verscheidene stralen bij een bepaalde verdelende verhouding te verdelen. 

De vezeloptische splitser is één van de belangrijke onderdelen in ftth. 

 

Kringen van de de leverings Vlak Lichte die golf van YINGDA PHOTONIC die belangrijke onderdelen in FTTx-netwerken worden gebruikt zijn. Het met inbegrip van 1XN aan 64 en 2XN aan 64 types, zijn zij met een brede waaier van het werk golflengte van 1260nm to1620nm. De PLC splitser kan met facultatieve diverse soorten schakelaars zijn en kabellengte, komen zij voor 

compacte grootte en zeer goede optische prestaties.

Van de het Staalbuis van GPON Passieve de Hoge Prestatiesplc Optische Vezelsplitser G652D G657A1 G657A2 Hytrel

 

Specificatie

 

1xn technische splitser

Gespleten verhouding 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Werkende Golflengte (NM) 1260-1620nm
Vezeltype G657A1 of gespecificeerde klant
Van het toevoegingsverlies (dB) P de Rang 3.8 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5 23.8
Van het toevoegingsverlies (dB) S de Rang 4 7.3 10.5 13.7 16.9 21 24.2
Verliesuniformiteit (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2 2.5
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35 0,4
Terugkeerverlies (dB) 55
Gerichtheid (dB) 55
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperatuurstabiliteit (- 40 - +85℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur -40- +85℃
Opslagtemperatuur -40- +85℃


Buisgrootte

Gespleten verhouding 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Mini-moduledimensie (mm) 60*7*4 60*7*4 60*7*4 60*12*4 80*20*6 100*40*6 N/A

 

 

PLC de procedure van de splitsersproductie:

YINGDA heeft hoog productiemachines, uvtestmachine, PDL, de testinstrumenten van IL RL, en de machines van de hoge en lage temperatuurcyclus, velen ingevoerd merk vooruitgegaan om hoogte te verzekeren - kwaliteit.

 

alle goederen zijn test 100% vóór levering, en minstens 10year-kwaliteitswaarborg. 

Van de het Staalbuis van GPON Passieve de Hoge Prestatiesplc Optische Vezelsplitser G652D G657A1 G657A2 HytrelVan de het Staalbuis van GPON Passieve de Hoge Prestatiesplc Optische Vezelsplitser G652D G657A1 G657A2 Hytrel

PAKKET:

1. KARTONdoos, elke binnendoosgreep 1pc 1x: wordt blockless splitser 32, met schuim en nylon band, dan het zeer goed bevestigd.  dan de binnendoos van 20pcs in een mastredoos voor levering

2. BLAARdoos. elke 1pc van minisplitser zal in een plastic transparante blaardoos, dan 200pcs in een hoofddoos voor levering inpakken.

 

 

Eigenschappen

  1. Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  2. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
  3. Laag Toevoegingsverlies
  4. Lage PDL
  5. Compact Ontwerp

 

Toepassing

  • Optisch Signaaldistributie
  • FTTX-Systemen
  • PON-Netwerken
  • CATV-Verbindingen

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406