products

De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: 1*8 optische splitser
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos, 80pcs/carton-doos
Levertijd: 5-8days na betaling
Betalingscondities: de Western Union, T/T, Moneygram
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
gespleten verhouding: 1X8 blockless splitser Connector: SC/UPC simiplex
Type vezel: enige wijze G657A1 Toevoegingsverlies: 10.3dB
Uniformiteit (Max.): 0.8dB golflengte: 1260 - 1650 NM
PDL (Max.): 0.3dB standaard: Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
Buisafmeting: 60*7*4mm input en outputlengte: 1meter
Kabeltype: Strakke Buffer Kabelkleur: witte
Kabeldiameter: 0.9mm

Productomschrijving

De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel Smf - 28 b.v. 657

 

 

PLC de Splitser is Gebaseerd op de Vlakgolfgeleidertechnologie. 

Het voorziet een de Distributieoplossing van de Lage Kostenmacht van Kleine Vormfactor en Hoge Betrouwbaarheid

 

Eigenschappen

  1. Laag Toevoegingsverlies
  2. Lage PDL
  3. Compact Ontwerp
  4. Hoog Terugkeerverlies
  5. Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  6. Compact Ontwerp
  7. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
  8. Brede Werkende Temperatuur
  9.  Brede Werkende Golflengte
  10. Uitstekende Milieu & Mechanische Stabiliteit

 

Meer beelden

 

De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657

 ingevoerde kabel en output: 0.9mm strakke of losse buis, witte kleur

 

 

De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657

ingevoerde kabel en output: 0.9mm strakke of losse buis, input gele kleur, output witte kleur, op klantenverzoek

 

 

Toepassing

  • FTTx (FTTB, FTTH, FTTC) Systemen
  • De passieve Optische Netwerken van Netwerken(pon)
  • CATV-Verbindingen
  • Optisch Signaaldistributie
  • Lokaal Gebiedsnetwerken (LAN)
  • Testmateriaal
  • Gekwalificeerd onder Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

 

Specificatie

 

1×N PLC Splitser

 

Parameter

Eenheid

Waarde

Producttype

 

1×2

1×3

1×4

1×6

1×8

1×12

1×16

1×24

1×32

1×64

1×128

Verrichtingsgolflengte

NM

1260~1650

Toevoegingsverlies

Type.

dB

3.6

6.0

7.0

9.2

10.3

12.2

13.6

15.8

16.6

20.1

24.5

Max.

4.3

6.2

7.4

9.5

10.7

12.5

13.9

16.0

17.2

21.5

25.5

Uniformiteit (Max.)

dB

0.5

0.6

0.8

0.8

0.8

1.2

1.4

1.5

1.5

2.0

2.6

PDL (Max.)

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.8

TDL (Max.)

dB

0.5

Terugkeerverlies

dB

≥55/50

Gerichtheid

dB

≥55

 

2×N PLC Splitser

 

Parameter

Eenheid

Waarde

Producttype

 

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

2×128

Verrichtingsgolflengte

NM

1260~1650

Toevoegingsverlies

Type.

dB

4.2

7.2

10.6

13.8

17.0

20.5

24.8

Max.

4.5

7.7

11.0

14.8

17.9

21.5

25.8

Uniformiteit (Max.)

dB

0.8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.5

3.0

PDL (Max.)

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

1.0

TDL (Max.)

dB

0.5

Terugkeerverlies

dB

≥55/50

Gerichtheid

dB

≥55

 

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

UPC Schakelaars: IL voegt 0.2 dB, APC Schakelaars toe: IL voegt 0.3 dB toe.

 

De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657 De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657

Pakket in kartonvakje met testrapport

 

 Pakinformatie

 

Gespleten verhouding

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

1x128

Mini-module 

Afmeting

(mm) 

60*7*4

60*7*4

60*7*4

60*12*4 

80*20*6

100*40*6

N/A

 

De Vezel Optische Plc van GPON 1 x 8 de Splitsersmodule van Splitsersblockless met 0.9mm Kabel smf-28e G657

De grootte van de staalbuis voor 1x8 PLC splitser

 

 

Milieuvoorwaarden

 

Werkende Temperatuur

-40~+85

Opslagtemperatuur

-40~+85

Werkende Vochtigheid

%RH

≤93

Opslagvochtigheid

%RH

≤93

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

PLCS

-

-

-

-

-

-

-

 

Structuur

Vezel 

Type

Pakket

Input

Output

Lengte

Schakelaar

Structuur

0101=1x1, 0202=2x2,…, 0164=1x64, 0264=2x64

Vezeltype

1=G652D, 2=G657A1, 3=G657A2

Pakketdimensie

A1, A2,… A12, D, E, F, K, U, G, C, T, R, X

Inputtype

B=250μm Naakte Vezel, de Losse buis van L=900µm, 

S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

Outputtype

B=250μm Naakte Vezel,

L=900µm Losse buis, 

S=2.0mm, 

R=3.0mm,

 F=splitter, 0=Adapter

Vlechtlengte

05=0.5m, 10=1.0m, 100=100m, 0=Adapter, 

15/10=1.5m input/1.0m output, 

X=Others

Schakelaartype

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, 

SU=SC/UPC, SA=SC/APC,

 ST=ST/UPC, 

LU=LC/UPC, LA=LC/APC,
MPO=MPO/UPC,

MPA=MPO/APC, 

FU/FA=FC/UPC ingevoerde/FC/APC-output, 

00=None,

 X=Others

 

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406