• Antonio
    De doos aardig shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)
  • Chris Chataika
    dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel
  • Carla Lo.
    de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank
Contactpersoon : Sophie
Telefoonnummer : +86 18688982406

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH

Plaats van herkomst China
Merknaam YINGDA
Certificering ISO,SGS,ROHS
Modelnummer YDPC-F (LCU) - LCU-02A2-003
Min. bestelaantal 100 PCs
Prijs Negotiable
Verpakking Details 1 stuk/Zak
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Productdetails
Toepassing openluchtftta Schakelaar LC/UPC, schakelaar fullAXS-LC
Vezeltelling 2core Vezeltype G657A2
Kabelschede LSZH Kabellengte 3 meters
Kabelkleur Zwart Toevoegingsverlies < 0="">
Kabeldiameter 4.8mm Vezeltype enige wijze
Laat een bericht achter
Productomschrijving

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH
 

De nieuwe FullAXS-schakelaarsystemen werden ontworpen om met zeer grote een z-As tolerantie te functioneren, vandaar aanpassend voor de breedste waaier van zendontvangers op de markt. Deze unieke eigenschap zal eind - gebruikers toestaan om bijna om het even welke zendontvanger te plukken die zij hebben gewenst. Ondertussen, kunnen de gebruikers zendontvangers gemakshalve verwijderen en vervangen door een knipsel in het waterdichte schot dat volledig de behoefte elimineert om de volledige verre radiodoos te openen en zijn inhoud bloot te stellen aan gevaarlijke weersomstandigheden. Voor de optische verbinding, omvat het schakelaarsysteem een industrie-standaard duplexinterface van LC voor snel het koppelen met al LC duplexsfp transceivers.s

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 0

Met de ontwikkeling van verdeelde antennesystemen (DAS), is de schakelaars fullaxs-LC een standaardinterface voor het nieuwe generatie draadloze basisstation met betrekking tot het FTTA-materiaal dat opstellings openluchtmilieu geworden.

 

De FullAXS-schakelaar kan voor of enige wijze of multi-mode optische transmissietoepassingen worden ontworpen. Gebruik de kabelassemblage zich stevig vestigen door het waterdichte schot direct in de optische vezelzendontvanger direct worden verbonden met WiMax en LTE in FTTA-toepassing worden opgenomen.

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 1

Schakelaarparameter

VezeltypeEnige wijzeMulti-mode
Toevoegingsverlies<0><0>
TerugkeerverliesUPC>50dB, APC>60dB>30dB
1st schakelaarLC duplex
2de schakelaarLC duplex uni-laars
Vezeltelling2cores
Kabeldiameter0,19“ (4.8mm±0.2mm diameter)
KabelmateriaalLSZH
KabelkleurZwart
VezelkleurBlauwe sinaasappel
 

 

EIGENSCHAPPEN

  • Open waterdicht schot voor gemakkelijke toegang tot SFP
  • Positieve mechanisch koppelt aan exploitant terug wanneer volledig gekoppeld
  • Één-hand het koppelen
  • Duplexlc-interface
  • Het waterdicht schotknipsel staat voor verwijdering van zendontvanger door het waterdichte schot (geen behoefte om RRH voor zendontvangervervanging te openen) toe
  • Robuust bajonetsluiten voor het gemakkelijke, snelle, en veilige koppelen
  • Multimode en enige wijze beschikbare allebei
  • Waterbewijs, stofbewijs en corrosiebestendig
  • Uitbreiding aan RJ45 en Macht mogelijke
  • De stop heeft tolerantie vrij ontwerp, volledig het vrije drijven op z-As
  • Geen kabel die tijdens of na installatie ontzetten
  • Rendabel metaalmatrijs gegoten waterdicht schot
  • Gebied - installable beschikbare versie

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 2Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 3Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 4

TOEPASSINGEN

  • WIMAX en de Basisstations van LTE
  • Verre Radiohoofden (RRH)
  • Industriële openluchttoepassingen
  • Robotica
  • Ruimte & Defensie

 

Mechanische specificaties

ParameterNormParameterNorm
150N-trekkrachtkrachtIec61300-2-4Temperatuur40°C – +85°C
TrillingGR3115 (3.26.3)Cycli50 het koppelen Cycli
Zoute MistCEI 61300-2-26Beschermingsklasse/ClassificatieIP67
TrillingCEI 61300-2-1Mechanisch Behoud150 n-kabelbehoud
SchokCEI 61300-2-9InterfaceLC interface
EffectCEI 61300-2-12Adaptervoetafdruk36 mm x 36 mm
Temperatuur/VochtigheidCEI 61300-2-22Duplexlc verbindt onderlingMM. of SM
SluitenstijlBajonetstijlHulpmiddelenGeen vereiste hulpmiddelen

 

Kabelparameter

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 5

 

Vezeltelling2
Strakke buffervezelAfmeting800±50μm
MateriaalLSZH
KleurBlauw, Sinaasappel
BuitenjasjeAfmeting4.8±0.2mm
MateriaalLSZH
KleurZwart

Van het Basisstationfullaxs LC van FTTA Waterdichte IP67 Duplex de Kabelassemblage LSZH 4.8mm G657A2 RRH 6

Ordeinformatie - ydpc-a-B-fcft-cl

YDPC-Schakelaar A-Schakelaar B-Vezeltelling =FCVezeltype =FT-Kabellengte =CL

YD=yingda

PC=patchkoord

 

F (LCU) =FULLAXS (LC/UPC)

F (LCA) =FULLAXS (LC/APC)

F (MPO) =FULLAXS (MPO)

LCU=LC/UPC

LCA=LC/APC

MPO=MPO/MTP

Xxx=NULL

 

F (LCU) =FULLAXS (LC/UPC)

F (LCA) =FULLAXS (LC/APC)

F (MPO) =FULLAXS (MPO)

LCU=LC/UPC

LCA=LC/APC

MPO=MPO/MTP

Xxx=NULL

 

01=1core

02=2core

08=8core

12=12core

 

 

2D=G652D

A1=G657A1

A2=G657A2

M1=OM1

M2=OM2

M3=OM3

M4=OM4

M5=OM5

 

001=1meter

002=2meter

010=10meter

120=120meter

 

Bijvoorbeeld:
FullAXS - van de de kabelassemblage van LC/UPC de duplexzwarte van 10meter G657A1 LSZH
Artikelnummer: YDPC-F (LCU) - LCU-02A1-010
 
sleutelwoord: fullaxs flardkoord, fullaxs lc, fullaxs