PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging Box4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm

China 4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm leverancier
4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm leverancier 4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm leverancier

Grote Afbeelding :  4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: CWDM 8CH
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
pakketgrootte: 100*80*0 (ABS doos) Connector: SC LC FC ST
Type vezel: Enige Wijze SMF-28e vlecht: 2mm losse buis
vlechtlengte: 1meter golflengte: 1270 - 1610nm

Ruwe de Multiplextelegraafmodule (CWDM) van de Golflengteafdeling

 

Eigenschappen

Laag toevoegingsverlies

Hoge kanaalisolatie

Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

 

Toepassing

CWDM-systeem

Metro/Toegangsnetwerk

CATV-vezel optisch systeem

 

Specificatie

Parameter 4ch 8ch 16ch
Kanaalgolflengte (NM) 1271,129,1311, ......, 1551,1571,1591,1611
Kanaalruimte (NM) 20    
Kanaalbandbreedte (NM) λc±6.5    
Kanaalvlakheid (dB) ≤0.4    
Toevoegingsverlies (dB) ≤2.0 ≤3.0 ≤5.0
Isolatie Demux aangrenzend ≥30
Niet aangrenzend ≥40
Mux aangrenzend ≥15
Niet aangrenzend ≥15
Kanaaluniformiteit (dB) ≤1.0    
Gerichtheid (dB) ≥55    
Terugkeerverlies (dB) ≥50    
PDL (dB) ≤0.15 ≤2.0
Golflengte thermische stabiliteit (nm/°C) ≤0.003
De thermische stabiliteit van het toevoegingsverlies (dB/°C) ≤0.005
Macht behandeling (mw) ≤500
Werkende temperatuur (°C) 0~+70
Opslagtemperatuur (°C) -40~+85
Pakketdimensie (mm) L*W*H 100*80*0 (abs) 141*115*18 (abs)
110*95*7.5 (metaal)

4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm

Van CWDM 4channel (1490 1510 1530 1550nm) 2mm 1meter

 

4 8 van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de 16 Kanaal de Ruwe Golflengte Module (CWDM) 1271 -1611nm

Van CWDM 8channel (1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610nm) 2mm 1meter

 

Ordeinformatie

CWDM Type Haventype golflengte Vlecht Vezel Lengte schakelaar
 

M=mux

D=Demux

4=4ch

8=8ch

16=16ch

1271=1271nm

1791=1291nm

……

1611=1611nm

900=900um loos buis

2000=2mm losse buis

3000=3mm losse buis

SMF-28e

1=1m

X=Specify

NE=none

FA=FC/APC

FC=FC/UPC

SA=SC/APC

SC=SC/UPC

LA=LC/APC

LC=LC/UPC

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)