products

Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: Ydpc-mssa-5002
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/bag, 100pcs per kartondoos
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: LSZH Toevoegingsverlies: >0.3dB
verlies terug: >65dB Type connector: Mini versterkte de tikbovenkant van Sc wateproof
Type vezel: enige wijze G657A2 Kabeltype: De openluchtkabel van GYFJH
Sterktelid: Staal De extra dienst: steekproef of OEM

Productomschrijving

Waterdicht van de de schakelaarvezel van sc/apc mini van het het Flardkoord Optisch van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

 

IP67 de openlucht waterdichte versterkte schakelaar van gebruiks mini-Sc is kleine hoge waterdichte één enkele de kern waterdichte schakelaar van Sc. De ingebouwde Sc-schakelaarkern vermindert beter de grootte van de waterdichte schakelaar. Het wordt gemaakt van speciale plastic shell (die tegen hoge en lage temperatuur, zure en alkalicorrosieweerstand bestand zijn, anti-uv) en hulp waterdicht rubberstootkussen, zijn het verzegelen waterdichte prestaties tot IP67-niveau. De unieke schroef zet ontwerp op is compatibel met de vezel optische waterdichte havens van Huawei-materiaalhavens. Geschikt voor 3.05.0mm enig-kern om kabel of FTTH-de kabel van de vezeltoegang.

 

Eigenschappen:

● Beweeg het vastklemmen mechanisme verzekert betrouwbare verbinding op lange termijn spiraalsgewijs

● Leid mechanisme, kan met één hand worden verblind, eenvoudig en snel verbinden en installeren

● Verbindingsontwerp: Het is etc. waterdicht, stofdicht, anticorrosief.

● compacte duurzaam grootte, gemakkelijk te werken,

● Door het ontwerp van de muurverbinding

● Verminder lassen, verbinden direct om interconnectie te bereiken

 

Productparameters:

Toevoegingsverlies ≤ 0.2db Herhaal capaciteit ≤ 0.5db
Terugkeerverlies ≥65dB (APC); 55dB (UPC) Werkende temperatuur -40 aan 85°C
Het koppelen tijd ≥ 1000 keer Waterdichte rang IP67

 

2 de TYPES van kabel kunnen worden gebruikt om aan de doos te verbinden:

 

Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

 

 

Productdetails:

Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm KabelWaterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

 

FTTH-schakelaar van Sc van het flardkoord de Mini Waterdichte - SC/APC-schakelaar.

 

Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm KabelWaterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

De waterdichte schakelaar is minisc, niet standaard, kan niet compatibel zijn.

 

 

Waterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm KabelWaterdicht SC/APC-van het het Flardkoord van de Schakelaar Optische Vezel van de Plaatsingsftth Netwerk 5mm Kabel

Neem direct de waterdichte kant in de einddoos van de vezeltoegang op, dan afwerkingsinstallatie.

 

 

Pakketinformatie:

als de kabel niet lang is, zal plastic zak voor elk punt, als langer gebruiken, zal plastic film aan afwijking gebruiken en zal het beschermen.

er zal sticker op de zak zijn of de film om zich te identificeren, kan klantenembleem of model, enz. drukken. 

 

Toepassing:

● Vezel optische mededelingen in ruwe openluchtmilieu's

● Openluchtcommunicatieapparatuurverbinding

Van het de vezelmateriaal van ● Huawei de waterdichte haven van Sc

● Ver draadloos basisstation

De bedradingsproject van ● FTTx

 

Ordeinformatie:

PN: YDPC - xxxx - xxxx
YD=-yingda   MS=Minisc   25=2x5mm dalingskabel
PC= flardkoord   SA=SC/APC   23=2x3mm dalingskabel
    Su-SC/UPC   50=5mm ronde kabel
    NN=none   70=7mm ronde kabel

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406