products

SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: Ydpc-mssa-5002
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/bag, 100pcs per kartondoos
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: LSZH Toevoegingsverlies: >0.3dB
verlies terug: >65dB Type connector: Mini versterkte de tikbovenkant van Sc wateproof
Type vezel: enige wijze G657A2 Kabeltype: De openluchtkabel van GYFJH
Sterktelid: Staal De extra dienst: steekproef of OEM

Productomschrijving

Van de de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2 SC/APC van de vezel Optische Toegang de tik hoogste dekking IP67 FTTH

 

IP67 de openlucht waterdichte versterkte schakelaar van gebruiks mini-Sc is kleine hoge waterdichte één enkele de kern waterdichte schakelaar van Sc. De ingebouwde Sc-schakelaarkern vermindert beter de grootte van de waterdichte schakelaar. Het wordt gemaakt van speciale plastic shell (die tegen hoge en lage temperatuur, zure en alkalicorrosieweerstand bestand zijn, anti-uv) en hulp waterdicht rubberstootkussen, zijn het verzegelen waterdichte prestaties tot IP67-niveau. De unieke schroef zet ontwerp op is compatibel met de vezel optische waterdichte havens van Huawei-materiaalhavens. Geschikt voor 3.05.0mm enig-kern om kabel of FTTH-de kabel van de vezeltoegang.

 

Eigenschappen:

● Beweeg het vastklemmen mechanisme verzekert betrouwbare verbinding op lange termijn spiraalsgewijs

● Leid mechanisme, kan met één hand worden verblind, eenvoudig en snel verbinden en installeren

● Verbindingsontwerp: Het is etc. waterdicht, stofdicht, anticorrosief.

● compacte duurzaam grootte, gemakkelijk te werken,

● Door het ontwerp van de muurverbinding

● Verminder lassen, verbinden direct om interconnectie te bereiken

 

 

Productparameters:

Toevoegingsverlies ≤ 0.2db Herhaal capaciteit ≤ 0.5db
Terugkeerverlies ≥65dB (APC); 55dB (UPC) Werkende temperatuur -40 aan 85°C
Het koppelen tijd ≥ 1000 keer Waterdichte rang IP67

 

Pakketinformatie:

als de kabel niet lang is, zal plastic zak voor elk punt, als langer gebruiken, zal plastic film aan afwijking gebruiken en zal het beschermen.

er zal sticker op de zak zijn of de film om zich te identificeren, kan klantenembleem of model, enz. drukken. 

 

Toepassing:

● Vezel optische mededelingen in ruwe openluchtmilieu's

● Openluchtcommunicatieapparatuurverbinding

Van het de vezelmateriaal van ● Huawei de waterdichte haven van Sc

● Ver draadloos basisstation

De bedradingsproject van ● FTTx

 

Productdetails:

SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2

Elk zal in plastic film inpakken, kan de schakelaars van SC/UPC binnen gebruiken of SC/APC-. Groen is SC/APC, is het blauw SC/UPC.

 

 

SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2

De adapter en de waterdichte stop zijn compatibel, stofglb want allebei één reeks kunnen zijn om stof te verhinderen nadat de verbinding wordt gedaan.

 

 

2 de TYPES van kabel kunnen worden gebruikt om aan de doos te verbinden:

 

SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2

 

 

Hoe te om de kabel op doos te gebruiken?

Stijg stofglb van de minischakelaars op en de adapter, neemt rond schakelaar in de positie van het groeperingsgat inzake de adapter op, draait het om het vast te bevestigen.

 

SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2SC/APC van het de Vezel Optische Flard van de tik Hoogste Dekking van de het Koordtoegang de Kabelverbindingsdraad GYFJH LSZH G657A2

Ordeinformatie:

PN: YDPC - xxxx - xxxx
YD=-yingda   MS=Minisc   25=2x5mm dalingskabel
PC= flardkoord   SA=SC/APC   23=2x3mm dalingskabel
    Su-SC/UPC   50=5mm ronde kabel
    NN=none   70=7mm ronde kabel

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406