products

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: Ydpc-mssa-5002
Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/bag, 100pcs per kartondoos
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10000pcs per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: LSZH Toevoegingsverlies: >0.3dB
verlies terug: >65dB Type connector: Mini versterkte de tikbovenkant van Sc wateproof
Type vezel: enige wijze G657A2 Kabeltype: De openluchtkabel van GYFJH
Sterktelid: Staal De extra dienst: steekproef of OEM

Productomschrijving

Het Koordgyfjh Binnen Openluchtkabel LSZH G657A2 van het vezel Optische Flard met de Schakelaar van optisch-Kraansc

 

Mini-Sc de waterdichte versterkte schakelaar, is kleine hoge waterdichte één enkele de kern waterdichte schakelaar van Sc. Ingebouwde Sc-schakelaarkern, de grootte van de waterdichte schakelaar beter om te verminderen. Het wordt gemaakt van speciale plastic shell (die tegen hoge en lage temperatuur, zure en alkalicorrosieweerstand bestand zijn, anti-uv) en hulp waterdicht rubberstootkussen, zijn het verzegelen waterdichte prestaties tot IP67-niveau. De unieke schroef zet ontwerp op is compatibel met de vezel optische waterdichte havens van Huawei-materiaalhavens. Geschikt voor 3.05.0mm enig-kern om kabel of FTTH-de kabel van de vezeltoegang.

 

Eigenschappen:

● Beweeg het vastklemmen mechanisme verzekert betrouwbare verbinding op lange termijn spiraalsgewijs

● Leid mechanisme, kan met één hand worden verblind, eenvoudig en snel verbinden en installeren

● Verbindingsontwerp: Het is etc. waterdicht, stofdicht, anticorrosief.

● compacte duurzaam grootte, gemakkelijk te werken,

● Door het ontwerp van de muurverbinding

● Verminder lassen, verbinden direct om interconnectie te bereiken

 

Productparameters:

Toevoegingsverlies ≤ 0.2db Herhaal capaciteit ≤ 0.5db
Terugkeerverlies ≥65dB (APC); 55dB (UPC) Werkende temperatuur -40 aan 85°C
Het koppelen tijd ≥ 1000 keer Waterdichte rang IP67

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van KraanscLSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

Het eind van het Ftthflard cord= één is minisc-schakelaar met waterdichte stop, is het andere eind standaardsc-schakelaar.

Elk stuk zal met plastic film als meer dan 10meters inpakken.

 

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van KraanscLSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

elke mini waterdichte stop van Sc zal met minisc-adapters/koppeling wanneer installatie compatibel zijn.

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van KraanscLSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

het gehele flardkoord zal met plastic film worden ingepakt om de schakelaar en de kabel te beschermen, en zal zijn een sticker om de specificatie te merken.

 

Pakketinformatie:

als de kabel niet lang is, zal plastic zak voor elk punt, als langer gebruiken, zal plastic film aan afwijking gebruiken en zal het beschermen.

er zal sticker op de zak zijn of de film om zich te identificeren, kan klantenembleem of model, enz. drukken. 

 

Toepassing:

● Vezel optische mededelingen in ruwe openluchtmilieu's

● Openluchtcommunicatieapparatuurverbinding

Van het de vezelmateriaal van ● Huawei de waterdichte haven van Sc

● Ver draadloos basisstation

De bedradingsproject van ● FTTx

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

 

 

2 de TYPES van kabel kunnen worden gebruikt om aan de doos te verbinden:

 

LSZH-het Koordgyfjh Kabel LSZH G657A2 van het Vezel Optische Flard met de Optische Schakelaar van Kraansc

 

 

Ordeinformatie:

PN: YDPC - xxxx - xxxx
YD=-yingda   MS=Minisc   25=2x5mm dalingskabel
PC= flardkoord   SA=SC/APC   23=2x3mm dalingskabel
    Su-SC/UPC   50=5mm ronde kabel
    NN=none   70=7mm ronde kabel

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406