products

Duurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van Kabelklieren

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO SGS ROHS
Modelnummer: Gp62dw-3-16SC/UPC
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 PC/doos, 30 PCs-karton verschepende doos
Levertijd: 5Working dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Capaciteit: 24 kernen Kabelhavens: 3 kabelklieren
Dimensie: 570*415*355mm Materiaal: Polymeer synthetisch plastiek
kleur: grijs Adapter: 16 SC/UPC adatper
Installatiemethode: de openluchtmuur zet op Splice lade: 1 pc
Functie: optische distributiedoos splitser: 1x8, 1x16-plc van de staalbuis splitser

Productomschrijving

Optische Eind de Doosmuur die van de 16 Kernenvezel Sc LC CATV FTTX GPON opzetten

 

Eigenschap:

Geschikt voor beschermende las voor cijfer-8 of Φ3 dalingskabel en distributie voor Φ12 kabelbeëindiging

Voor muur zet toepassingen op

Gebouwd in dienblad van de schommelings het uit minilas

Kan tot een 1x8-splitser aanpassen

Maximum capaciteitssc 24 LC (vierlingadapters) of 12 (simplexadapter)

Sluitendeur met sleutel

Het is geschikt voor openluchtkabel of binnen zachte kabel

 

Specificatie:

Parameter Waarde
PLC splitser Minimodule 0.9mm
Het standpunt van de splitsersinstallatie Splitser het bevestigen steun
Adapter SC, LC
Maximum verhouding 1x8 (Sc); 1X16 (LC)
Maximum distributie 24Fiber
Lasdienblad 1 PC 15#
Kabel openluchtkabel, binnen zachte kabel
Facultatief PLC splitser, de duplexadapter van Sc, de adapter van LC 4way
Doosafmeting 570*415*355mm
Pakket 20pc/Carton

 

Productdetails:

Duurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van KabelklierenDuurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van Kabelklieren

Duurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van KabelklierenDuurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van Kabelklieren

 

Pakketinformatie:

 

Duurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van KabelklierenDuurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van Kabelklieren

 

Andere details:

 

Duurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van KabelklierenDuurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van Kabelklieren

Duurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van KabelklierenDuurzame Doos 16 Kernen 3 van de Vezel Optische Splitser de Adapter van Sc LC CATV FTTX GPON van Kabelklieren

 

Toepassing:

De openluchtmuur zet op of de pool zet op

De distributie of het verdelen van FTTH

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406