PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging BoxEPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

China EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet leverancier
EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet leverancier EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet leverancier EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet leverancier EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet leverancier EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet leverancier

Grote Afbeelding :  EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: FTB86

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/plastic zak, 50pcs/inner-doos, 200pcs/carton-doos
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, L/C
Levering vermogen: 500k PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: PC + ABS kleur: Wit
formaat: 86*86*23mm Toepassing: ftth binnen opgezette muur
fusiecapaciteit: 1cores qty adapter: 1 SC/UPC-adapter
Naam van het product: Fiber Optic Beëindiging Box Verlengstuk: Keramische
Type vezel: Enige Multimode wijze,

EPON-ABS zet de Binnen 2 Havenmuur van de de Beëindigingskabel van de Vezel de Optische Distributie Gezamenlijke Doos op

 

 

Eigenschap

  • Standard 86-type paneel, kleine grootte en eenvoudige verrichting
  • Grote boogvormige windende kolom om de potentiële schaderisico's te vermijden
  • De de vlamachterstand van UL94 V1 voldeed (UL94 V0 is beschikbaar op verzoek)
  • Multifunctionele optische vezelcontactdoos voor een verscheidenheid van kabels en multi-mode toegang
  • Flexibele beëindigingsmethodes: verbindend + vlecht, mechanische las + vlecht, snelle schakelaar op plaats.

 

Kabelstructuur

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

Toepassing

 

  • De muur zet op
  • Geschikt voor 2*3mm FTTH Dalingskabel

 

Configuratie

 

Materiaal Grootte Max. Capaciteit Leeg Gewicht Geladen Gewicht Kleur
PC+ABS

H*W*D (mm)

86*86*27

Sc: 2 havens LC: 4 havens 0.2kg 0.3kg

Wit

 

 

Echte productbeelden:

 

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet   EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

 

Productoverzicht: 2 Sc-de haven, kant is voor kabelingang van binnen of ftth dalingskabel.

het deksel en de bodem hebben breuken om hen te maken samen, kan u hand aan wanti-natte open en sluiten, anti-stof gebruiken, enz.

 

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet   EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

 

standaardtoebehoren: 2pcs zullen de muur opgezette schroeven in een plastic zak, binnen van doos vóór levering zetten.

 

 

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet   EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

 

1 Sc-de haven kan metaalcomponenten gebruiken om cable=1 nut+ 1clip te bevestigen. het is roestvrij staal, en gebruik met lange levensuur.

als u niet vereist, kan u het aan de adapter van gebruikssc weg nemen in plaats daarvan.

 

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet   EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

 

Pakketinformatie:  1pc/plastic zak, de kleine doos van 50 PCs, 200 PCs/kartondoos.

 

 

 

Wij hebben vele types van 86 ftthdoos voor muur opgezette binnenkabeldistributino en beëindiging. zie verder in detail:

als u om het even welk nieuw vragen of onderzoek heeft, gelieve te vergeten niet om ons in een keer te contacteren

  • E-mail: sales@yingdapc.com
  • Tel.: 0086 18688982406 (Wechat, whatsapp is hetzelfde aantal)

EPON-ABS van de Doos Binnen 2 Haven van de Vezel het Optische Beëindiging van de de Distributiekabel Gezamenlijke Kabinet

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)