PHOTONIC CO. VAN SHENZHEN YINGDA, LTD.

          Optische de vezel verbindt de Wereld

Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging Box

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
Van goede kwaliteit doos van de vezel de optische splitser voor verkoop
De zo aardige doos van de vezelsplitser. De kwaliteit van Nice, aardig pakket, de aardige dienst….Het verheugen zich op onze volgende samenwerking:)

—— Antonio

dank voor uw snelle levering elke keer, en correcte kwaliteit, en telkens als u-aanbiedings speciale steun voor ons. als u-bedrijf zo veel

—— Chris Chataika

de beste stem van de sophie zeer tijd ur is zo zoet en verstrekt ons altijd volledige oplossing en snel antwoord voor ons, en helpt ons kreeg more and more zaken, dank

—— Carla Lo.

am zeer tevreden met uw kwaliteit, en u beëindigt altijd mijn orde op tijd, doet de hoop meer zaken met u in de toekomst.

—— Benjamin Fernando

Ik ben online Chatten Nu

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

China SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier
SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem leverancier

Grote Afbeelding :  SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: FTB86

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pc/plastic zak, 50pcs/inner-doos, 200pcs/carton-doos
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, L/C
Levering vermogen: 500k PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: PC-ABS kleur: Wit
formaat: 86*86*23mm Toepassing: ftth binnen opgezette muur
fusiecapaciteit: 1cores qty adapter: 1 Sc
Naam van het product: Fiber Optic Beëindiging Box

Ftthdoos 2 Optisch de Contactdooscomité van de havenssc/apc Vezel met de Binnenmuur van de Metaalklem zet op

 

 

Eigenschap

  • Standard 86-type paneel, kleine grootte en eenvoudige verrichting
  • Grote boogvormige windende kolom om de potentiële schaderisico's te vermijden
  • De de vlamachterstand van UL94 V1 voldeed (UL94 V0 is beschikbaar op verzoek)
  • Multifunctionele optische vezelcontactdoos voor een verscheidenheid van kabels en multi-mode toegang
  • Flexibele beëindigingsmethodes: verbindend + vlecht, mechanische las + vlecht, snelle schakelaar op plaats.

 

Kabelstructuur

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

Toepassing

 

  • De muur zet op
  • Geschikt voor 2*3mm FTTH Dalingskabel

 

Configuratie

 

Materiaal Grootte Max. Capaciteit Leeg Gewicht Geladen Gewicht Kleur
PC+ABS

H*W*D (mm)

86*86*27

Sc: 2 havens LC: 4 havens 0.2kg 0.3kg

Wit

 

 

Productbeelden

 

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem   SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

 

De afzet is volledig lading met adapter en 1pc-de vlecht0.5meter 0.9mm van 1pc SC/APC of van 1pc SC/UPC van Sc voor fusielas ter plaatse. Het kan bij fabriek vóór levering worden gedaan.

 

Toebehoren: 2pcs de muur zet schroef op

 

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem   SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

 

Midden2pcs witte kabelfixtion ben kan taked weg tijdens bouw ter plaatse. En er is plaats om mechanische lasapparaat of heatshrink buis te houden.

Sc-de adapter kan met flens of zonder flens, of met blindtype zijn.

de linkerhaven moet met 1pc-metaalklem (klem) de kabel strak, geen los of tik bevestigen uit.

 

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem   SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

de doos is kleine grootte 86*86*23mm, en de kabelingang aan beide kanten, kan binnen 3mm 2mm of 0.9mm zijn.

de muur zet gaten op is bij rug.

 

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met MetaalklemSC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

Kleine grootte, en materiaal met hoge weerstand: PC+ABS, pp kan facultatief zijn.

er is enoguruimte voor vezelopslag en beheer. 

binnen slechts gebruik.

 

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met MetaalklemSC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

 

Pakketinformatie:  1pc/plastic zak, de kleine doos van 50 PCs, 200 PCs/kartondoos.

 

 

Wij hebben vele types van 86 ftthdoos voor muur opgezette binnenkabeldistributino en beëindiging. zie verder in detail:

als u om het even welk nieuw vragen of onderzoek heeft, gelieve te vergeten niet om ons in een keer te contacteren

  • E-mail: sales@yingdapc.com
  • Tel.: 0086 18688982406 (Wechat, whatsapp is hetzelfde aantal)

SC/APC de muur zet van de de Dooscontactdoos van de Vezelbeëindiging Comité 2 Havens op met Metaalklem

 

Contactgegevens
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Contactpersoon: Ms. sophie

Tel.: +8618688982406

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)