products

IP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPON

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YINGDA
Certificering: ISO
Modelnummer: GP (05) D
Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: usd45~usd60
Verpakking Details: 1pc/doos, 4 PCs/kartondoos
Levertijd: 7-10 dagen
Betalingscondities: Western Union, Moneygram, T/T
Levering vermogen: 5000 stuks per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
Materiaal: koudgewalste staal Capaciteit: 24 kernen
Adapter: SC/ST LC/FC o.k. allen Dimensie: 350*300*80mm

Productomschrijving

IP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPON

 

 

Beschikbaar voor kleine capaciteit communicatiesysteem, van de muur harmoniseerde de steun, redelijke en compacte structuur, met machineruimte. Het kabinet is samengesteld uit twee delen, verbindt men met optische kabels voor fusieverbinding tussen optische kabel en vezelvlecht en een andere verbindt met flardkoord.

Verstrek fusie en opslagtoestel voor optische kabels.

 

Specificatie

 

Model GP (05) D-SC24
Dimension/mm 350*300*80
Max. Capaciteit 24cores/1tray
Max. Adapter 24pcs Sc-adapter
Materiaal

Lichaam: koudgewalste staalplaat, het elektrostatische bespuiten

Lasdienblad: ABS

Installatiemethode De openluchtmuur zet op
Pakketinformatie  
Hoeveelheids/Karton doos 4pcs
Karton size/mm 405*355*605
De doos van brutogewicht/Carton 19kgs

 

IP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPONIP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPONIP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPONIP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPONIP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPONIP65 de Beëindigingsdoos Koudgewalst Staal van de metaal Optische Vezel voor FTTH GPON

Eigenschappen

  • 2door met sleutel om veilige en geschikte oepration ervoor te zorgen
  • de distributie en de vezelopslag zijn afzonderlijke ruimte, betere bescherming
  • het adapterpaneel is metaalblad, en sperated met klem, kan opstijgen om adapter en vlecht te installeren, gemakkelijk aan oeprate
  • het adapterpaneel kan in de adapter van Sc FC LC ST op bestelling veranderlijk zijn
  • Betrouwbaar beschermingstoestel van het bevestigen, het ontdoen van en het aanaarden voor optische kabels.
  • De gehele waaier beschermde ontwerp want de vezel legt om de buigende straal ≥40mm te verzekeren
  • Verstrek diverse toebehoren om eender welke onverwachte schade aan de vezel te vermijden
  • al materiaal is 1.2mm hoog metaalblad, - kwaliteit.
  • alle metaaldelen is stainelss staal materiële, met lange levensuur spanwijdte
  • de kabelhavens met rubberverbinding en gehele doos is waterdicht, geschikt voor openluchttoepassing
  • de muur zet met uitbreidingsschroeven op
  •  

 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406