products

De Mechanische Snelle Vezel van Sc Optisch Filed Installable Schakelaarapc pre Opgepoetst Groen

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: Ydfic-sa-h
Min. bestelaantal: 1000pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 10pc/pack
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 1000k per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
huiskleur: groene Laarstype: Schroef
Type vezel: 0.9mm, 250um, 2mm, 3mm Vezelwijze: APC/PC
Kabeltype: enige wijze 9/125um Toevoegingsverlies: max.0.5dB

Productomschrijving

De Mechanische Snelle Schakelaar van Sc, Vezel Optisch Filed Installable Schakelaarapc pre-Opgepoetst Groen

 

 

De snelle Schakelaar wordt ook genoemd de Schakelaar van de Gebiedsassemblage, de schakelaar van de Gebiedsinstallatie, snel assemblageschakelaar. Het wordt ontworpen voor eenvoudige en snelle gebiedsbeëindiging van enige vezels, zonder het oppoetsen of epoxy. Het unieke ontwerp is een pre-opgepoetste metalen kap en een mechanische las binnen het schakelaarlichaam. De assemblage vereist slechts de normale hulpmiddelen van de vezelvoorbereiding: een vezel ontdoend van hulpmiddel, veegt en een vezelmes af. Geen elektrovoeding is nodig.

 

Onze Snelle schakelaars van de Schakelaarreeks zijn nu beschikbaar in de varianten van FC, van Sc en LC-, die 250um verzorgen aan 900um-vezel van de diameter de enige wijze en beschikbaar met de metalen kappen van PC of APC.

 

Eigenschap

pre-gerooide fabriek-opgepoetste metalen kap die aan de vezel die koppelt worden geëindigd.

Verzekert de precisie mechanische groepering met beperkte verliezen met een prosprietary gel.

Schakelaartype: Sc

Vezeltoepassing: Singlemode

Vezeltype: Simplex

Aantal Vezels: 1

Maximumkabeldiameter (mm): 2X3mm

Schakelaarmetalen kap: Ceramisch

 

Specificatie

 

Punt Parameter
Single-Mode
Toevoegingsverlies Max≤0.5dB, Average≤0.3dB
Terugkeerverlies APC≥50dB; UPC≥45dB
Duurzaamheid (1000 die koppelen) 0.2dB max.
Werkende Temperatuur -40°C~+75°C
Opslagtemperatuur -40°C~+85°C

Opmerking: Metalen kapconcentriciteit SM< 1um="">

 

Productdetails

 

De Mechanische Snelle Vezel van Sc Optisch Filed Installable Schakelaarapc pre Opgepoetst GroenDe Mechanische Snelle Vezel van Sc Optisch Filed Installable Schakelaarapc pre Opgepoetst GroenDe Mechanische Snelle Vezel van Sc Optisch Filed Installable Schakelaarapc pre Opgepoetst GroenDe Mechanische Snelle Vezel van Sc Optisch Filed Installable Schakelaarapc pre Opgepoetst Groen

 

Techanicalvereisten

 

PUNT SC/UPC SC/APC
Toevoegingsverlies

average≤0.25dB; test met standaardschakelaar en adapter≤0.5dB;

test met om het even welke schakelaar en adapter≤0.7dB

Terugkeerverlies ≥45dB ≥55dB
Kabeltype 3.0*2.0mm dalingskabel, §3.0/§2.0 om enige vezelkabel of ander type
Vezeldiameter 0.125mm naakte vezel; 0.25mm bekledingsvezel; 0.9mm strakke buisvezel
Vezelwijze Singlemode 1310/1550nm

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406