products

FTTH-APC van Vezel poetste de Optische Sc Mechanische Schakelaar Clamshell pre Vezel voor Dalingskabel op

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: yingda
Certificering: ISO
Modelnummer: Ydfic-sa-h
Min. bestelaantal: 1000pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 10pc/pack
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 1000k per maand
Contact nu
Gedetailleerde informatie
huiskleur: groene Laarstype: Schroef
Type vezel: 0.9mm, 250um, 2mm, 3mm Vezelwijze: APC/PC
Kabeltype: enige wijze 9/125um Toevoegingsverlies: max.0.5dB
Naam van het product: mechanische schakelaar Toepassing: FTTH

Productomschrijving

FTTH-APC van Vezel Optische Sc Mechanische Schakelaarclamshell pre-Opgepoetste Vezel voor Dalingskabel

 

 

De snelle Schakelaar wordt ook genoemd de Schakelaar van de Gebiedsassemblage, de schakelaar van de Gebiedsinstallatie, snel assemblageschakelaar. Het wordt ontworpen voor eenvoudige en snelle gebiedsbeëindiging van enige vezels, zonder het oppoetsen of epoxy. Het unieke ontwerp is een pre-opgepoetste metalen kap en een mechanische las binnen het schakelaarlichaam. De assemblage vereist slechts de normale hulpmiddelen van de vezelvoorbereiding: een vezel ontdoend van hulpmiddel, veegt en een vezelmes af. Geen elektrovoeding is nodig.

 

Onze Snelle schakelaars van de Schakelaarreeks zijn nu beschikbaar in de varianten van FC, van Sc en LC-, die 250um verzorgen aan 900um-vezel van de diameter de enige wijze en beschikbaar met de metalen kappen van PC of APC.

 

Eigenschap

pre-gerooide fabriek-opgepoetste metalen kap die aan de vezel die koppelt worden geëindigd.

Verzekert de precisie mechanische groepering met beperkte verliezen met een prosprietary gel.

Schakelaartype: Sc

Vezeltoepassing: Singlemode

Vezeltype: Simplex

Aantal Vezels: 1

Maximumkabeldiameter (mm): 2X3mm

Schakelaarmetalen kap: Ceramisch

 

Specificatie

 

Punt Parameter
Single-Mode
Toevoegingsverlies Max≤0.5dB, Average≤0.3dB
Terugkeerverlies APC≥50dB; UPC≥45dB
Duurzaamheid (1000 die koppelen) 0.2dB max.
Werkende Temperatuur -40°C~+75°C
Opslagtemperatuur -40°C~+85°C

Opmerking: Metalen kapconcentriciteit SM< 1um="">

 

Productdetails

FTTH-APC van Vezel poetste de Optische Sc Mechanische Schakelaar Clamshell pre Vezel voor Dalingskabel opFTTH-APC van Vezel poetste de Optische Sc Mechanische Schakelaar Clamshell pre Vezel voor Dalingskabel op

              Laars, dekking van de fromthis de zijtik van het kabeltussenvoegsel van de laars

 

FTTH-APC van Vezel poetste de Optische Sc Mechanische Schakelaar Clamshell pre Vezel voor Dalingskabel opFTTH-APC van Vezel poetste de Optische Sc Mechanische Schakelaar Clamshell pre Vezel voor Dalingskabel op

                               herhaalt het vooraanzicht zijaanzicht, gebruiksgaten

 

 

Techanicalvereisten

 

PUNT SC/UPC SC/APC
Toevoegingsverlies

average≤0.25dB; test met standaardschakelaar en adapter≤0.5dB;

test met om het even welke schakelaar en adapter≤0.7dB

Terugkeerverlies ≥45dB ≥55dB
Kabeltype 3.0*2.0mm dalingskabel, §3.0/§2.0 om enige vezelkabel of ander type
Vezeldiameter 0.125mm naakte vezel; 0.25mm bekledingsvezel; 0.9mm strakke buisvezel
Vezelwijze Singlemode 1310/1550nm

 

Envieonmentalprestaties

Punt Beproevingsomstandigheid   Resultaat  
De verandering van het toevoegingsverlies De verandering van het terugkeerverlies Buitenverschijningsverandering
Test op hoge temperatuur + controleren 85 ℃, 96h online geen optische prestaties ≤0.3dB <0.5dB Geen mechanische schade, zoals misvorming, het barsten, ontspanning en andere fenomenen; geen misvorming, het verschroeien
Lage temperatuurtest -40 controleert ℃, 96h online geen optische prestaties ≤0.3dB <0.5dB
De test van de temperatuurcyclus -40 ℃ ~ +85 ℃, 21 cycli, de controle van 168h niet-online van optische prestaties ≤0.3dB <0.5dB
Constante temperatuur en vochtigheidstest + 75 ℃ die, relatieve vochtigheid 95%, 96h niet-online optische prestaties controleren ≤0.3dB <0.5dB
Het doorweken test Kamertemperatuur, leidingwater, 168h ≤0.3dB <0.5dB

FTTH-APC van Vezel poetste de Optische Sc Mechanische Schakelaar Clamshell pre Vezel voor Dalingskabel op 

Contactgegevens
Ms. sophie

Telefoonnummer : +8618688982406

WhatsApp : 008618688982406